Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Cемінар на тему «Стратегія корпоративного управління в банках в умовах фінансової нестабільності»

24 квітня 2017 року відбувся науковий семінар на тему «Стратегія корпоративного управління в банках в умовах фінансової нестабільності». Цей захід був проведений за ініціативи студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Грошова парадигма» у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.    На заході були присутніми куратори СНГ «Грошова парадигма» – к.е.н., доцент Іващук О. О. та к.е.н., доцент Малахова О. Л., куратор СНГ «Банківський аналітик» – к.е.н., старший викладач Рудан В. Я., а також студенти третього курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.          

Детальніше...

 

Студенти взяли участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа»

12–14 квітня 2017 року в Університеті державної фіскальної служби України кафедра банківської справи та фінансового моніторингу ННІ фінансів, а також кафедра банківської справи організували та провели ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа», у якій взяли участь 38 студентів з 20 вищих навчальних закладів України.

Детальніше...

 

Вітаємо з Великоднем!

Найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового! Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов. Христос Воскрес!

 

"Проблеми розвитку фінансово-кредитної системи"

30 березня у Львівському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулась XVІІ Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ФІНАНСОВО-КРЕДИТНОЇ СИСТЕМИ».
         У конференції взяли участь близько 300 студентів , серед яких учасники студентських наукових гуртків факультету банківського бізнесу ТНЕУ «Банківський аналітик» та «Грошова парадигма».

Детальніше...

 

Круглий стіл на тему: «Провідні резервні валюти та їх вплив на глобальний фінансовий простір»


У середу, 29 березня,  учасники студентського наукового гуртка «Грошова парадигма» провели круглий стіл на тему: «Провідні резервні валюти та їх вплив на глобальний фінансовий простір».  На засідання були запрошені д.е.н., професор Дзюблюк О. В., к.е.н., доцент Чайковський Я. І., к.е.н., доцент  Метлушко О. В. та куратор гуртка к.е.н., доцент Іващук О. О.               

Розпочала наукове засідання із вступними словами Голова наукового гуртка Марія Марусин, наголосивши на питаннях актуальності дослідження тенденцій стану та перспектив провідних валют світу.

Із ґрунтовними доповідями на сьогоднішньому заході виступили Павло Ткаченко та Віта Заверуха.

Детальніше...

 

Напрями соціальної відповідальності банківських установ в Україні із врахуванням світового досвіду

28 березня 2017 року  на кафедрі банківської справи відбувся науковий семінар на тему: «Напрями соціальної відповідальності банківських установ в Україні із врахуванням світового досвіду». І грунтовними доповідями  виступали к.е.н., доц. Стечишин Т. Б. та к.е.н., ст. викладач Ониськів Л. М.

Актуальність теми семінару пояснюється кризовими явищами в економіці країни і нестабільністю у соціальній сфері.

Детальніше...

 

23 березня 2017 року СНГ банківської справи «Банківський аналітик» було проведено науковий семінар на тему: «Санаційний банк як механізм роботи з проблемними активами».

23 березня 2017 року СНГ банківської справи «Банківський аналітик» було проведено науковий семінар на тему: «Санаційний банк як механізм роботи з проблемними активами». Зі вступним словом виступила Ольга Гнатів, представивши присутніх на заході:  доцента Забчук Г.М. та к.е.н., викладача Рудана В.Я. , к.е.н., доцента Метлушко О.В., к.е.н., доцента Чайковського Я.І. Зокрема, Ольга Гнатів наголосила на актуальності даної теми саме для України.

В умовах глобалізації економічного простору, одним з стратегічних завдань кожного банку є створення механізму, який би забезпечував банкам імунітет до глобальних економічних викликів і стабільність загалом. Нинішня ситуація на фінансовому ринку перешкоджає відновленню стабільності банків з причини наявності у більшості вагомого проблемного портфелю. Значні обсяги проблемних кредитів зумовили величезні збитки банків, погіршили їх фінансовий стан, негативно вплинули на фінансову стійкість. 

Детальніше...

 

15 березня 2017 року студенти-першокурсники факультету банківського бізнесу, а також учасники студентських наукових гуртків кафедри банківської справи «Банківський аналітик» та «Грошова парадигма» відвідали Тернопільський драмтеатр імені Т.Г. Шевченка

15 березня 2017 року студенти-першокурсники факультету банківського бізнесу, а також учасники студентських наукових гуртків кафедри банківської справи «Банківський аналітик» та «Грошова парадигма» відвідали Тернопільський драматичний театр імені Т.Г. Шевченка. До нашої уваги була представлена вистава у жанрі музичного жарту-комедії «Як наші діди парубкували» за п`єсою Володимира Канівця. Відвідання студентами-банкірами театру мало на меті, передусім, просвітницьку та естетичну місію. Театр через яскраву гру, музику, сценічну театральну метафору прилучає молоде покоління до кращих зразків національної спадщини. Особливо, коли від театрального дійства та неординарного музикального супроводу перехоплювало дух!

Детальніше...