Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Студенти побували на екскурсії у відділенні АТ "Ощадбанк"

15 березня студенти 2 курсу факультету банківського бізнесу разом зі своїм куратором доцентом кафедри банківської справи, к.е.н. Стечишин Тетяною Богданівною побували в одному із відділень АТ «Ощадбанку». Вони мали змогу зустрітись із керуючим відділення Баліцьким Русланом Йосиповичем.

АТ «Ощадбанк» перебуває у державній власності, обслуговує юридичних і фізичних осіб. Він другий за розмірами активів, найбільший за кількістю відділень серед банків України. Також банк має закріплені гарантії повного збереження грошових вкладів фізичних осіб, довірених банку.

Детальніше...

 

Вітаємо випускників ФББ із завершенням навчання!

Незважаючи на те, що задощило, на факультеті банківського бізнесу - сонячно і тепло від посмішок випускників-магістрів, які отримали дипломи.

12 березня 2017 р.  відбулося урочисте вручення дипломів магістра студентам факультету банківського бізнесу денної та заочної форми навчання.

Детальніше...

 

Від давніших грошових одиниць до сьогодення

28.02.2017р. учні 7-Б класу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей № 9» ім. Іванни Блажкевич мали чудову нагоду побувати на цікавій екскурсії в ТНЕУ у музеї грошей.

Детальніше...

 

Запрошуємо на навчання!

 

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі друзі!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо міцного здоров'я, добробуту, благополуччя і Божої благодаті! Нехай рік Новий буде світлим, щасливим та мирним, багатим на добро, успіхи і удачу, а Різдво Христове наповнить Вашу домівку теплом, достатком й любов'ю!

Детальніше...

 

12 грудня, у понеділок, на факультеті банківського бізнесу відбулося історичне українське свято - Андріївські вечорниці.

12 грудня, у понеділок, на факультеті банківського бізнесу відбулося історичне українське свято - Андріївські вечорниці. Дрес-кодом даного дійства була вишиванка.

Гостями свята стали декан факультету, к.е.н., доцент Богдан Петрович Адамик; заступник декана, к.е.н., доцент Василь Онуфрійович Ткачук, а також викладачі кафедри банківської справи та кафедри банківського менеджменту та обліку.

Усіх присутніх було розподілено на команди цікавим способом - за начинкою із навмання вибраного пампушка. Команди змагались між собою за перемогу.

Детальніше...

 

У студентів третього курсу факультету банківського бізнесу відбувся тренінг з дисципліни «Менеджмент».

Нещодавно у нас, студентів третього курсу факультету банківського бізнесу, відбувся тренінг з дисципліни «Менеджмент». Протягом двох занять ми виконували різноманітні завдання під керівництвом нашого викладача Мазура Володимира Степановича. Було утворено декілька команд, які складалися з 3-5 осіб. Перша частина нашої роботи включала створення власної організації, розробку мети її діяльності, завдань та принципів роботи в команді. Пізніше кожен з учасників презентували один одного, розповівши про те, хто чим цікавиться і які цінності має у житті. Таким чином це дало змогу дізнатися про своїх одногрупників багато цікавого.

Детальніше...

 

Першого грудня 2016 року відбувся круглий стіл на тему: «Фіскально-монетарне регулювання в умовах кризової економіки».

Першого грудня 2016 року відбувся круглий стіл на тему: «Фіскально-монетарне регулювання в умовах кризової економіки».

Модераторами круглого столу були доктор економічних наук, професор, завідуючий кафедрою банківської справи Дзюблюк Олександр Валерійович   та кандидат економічних наук, доцент, завідуючий кафедрою податків та фіскальної політики Луцик Анатолій Ігорович. Координаторами заходу виступили кандидат економічних наук, доцент кафедри податків та фіскальної політики Амбрик Лілія Петрівна, кандидат економічних наук,  доцент кафедри банківської справи Іващук Ольга Олегівна, кандидат економічних наук,  старший викладач кафедри банківської справи Рудан Віталій Ярославович, кандидат економічних наук, доцент кафедри податків та фіскальної політики Ткачик Федір Петрович.

Тематичними  напрямками круглого столу були: монетарні важелі регулювання економічного росту; фіскально-монетарне регулювання доходів громадян; проблеми монетарної політики в Україні; перспективи використання фіскально-монетарного інструментарію в контексті вирішення проблем кризової економіки; узгодженість монетарної та фіскальної політики – основа антикризового регулювання економіки та забезпечення сталого розвитку.

Детальніше...