Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting

З нагоди відзначення 50-річчя Тернопільського національного економічного університету колектив факультету банківського бізнесу в ніч з 11 на 12 жовтня 2016 року організував інтелектуальне шоу «Ніч на факультеті».


Розпочалось дійство посвятою першокурсників – «Квестом», адже саме для наймолодших студентів це незабутня подія, яка відкриває в їх житті абсолютно нову сторінку. Факультет Банківського Бізнесу – це велика дружня родина, яка об’єднала різних людей у єдине ціле. Декан факультету Богдан Петрович Адамик привітав студентів, побажавши їм наполегливості, сумлінності, саморозвитку й самовдосконалення та незабутніх студентських років.

Детальніше...

 

12 жовтня 2016 року СНГ кафедри банківської справи «Банківський аналітик» було проведено науковий семінар на тему: «МВФ та Україна: проблеми і перспективи співпраці»

12 жовтня 2016 року СНГ кафедри банківської справи «Банківський аналітик» було проведено науковий семінар на тему: «МВФ та Україна: проблеми і перспективи співпраці». 

Зі вступним словом виступила голова гуртка Марія Вільшанська, представивши присутніх на заході: к.е.н., доцента Балянт Г.Р.та кураторів гуртка к.е.н., доцента Забчук Г.М. та к.е.н., викладача Рудана В.Я. Зокрема, Марія Вільшанська наголосила на актуальності даної теми саме для України, оскільки наша держава на даний момент отримує фінансову допомогу від МВФ. Влада з такими характеристиками просто не може існувати без зовнішньої допомоги, тоді як МВФ якраз і пропонує гроші, ідеї та фахівців, причому грошей — досить багато, ідеї відпрацьовано до якісних операційних і тактичних рекомендацій, фахівці — одні з найкращих серед існуючих у світі вузьких спеціалістів, зазвичай із великим досвідом. Чого МВФ дати не може, так це нової стратегії розвитку України та лідерства, іншими словами, політичної волі до стратегічних реформ.

Детальніше...

 

Студенти першого курсу факультету банківського бізнесу разом із кураторами відвідали банк “Львів”

22 вересня студенти першого курсу факультету банківського бізнесу разом із кураторами відвідали банк “Львів” з метою ознайомлення з майбутньою професією.

Детальніше...

 

27 вересня 2016 року СНГ кафедри банківської справи «Банківський аналітик» було проведено круглий стіл на тему: «Проблеми і стратегічні орієнтири розвитку безготівкових рахунків»

Зі вступним словом виступила голова гуртка Марія Вільшанська, представивши присутніх на заході: к.е.н., доцента Стечишин Т.Б. та кураторів гуртка к.е.н., доцента Забчук Г.М. та к.е.н., викладача Рудана В.Я. Зокрема,  Марія Вільшанська наголосила на актуальності даної теми, оскільки  від стану безготівкових розрахунків, своєчасного і повного надходження від платників коштів залежить стан грошового обігу ціноутворення, кредитні відносини, фінансовий стан підприємств та банківських установ, і, як підсумок соціальний стан населення.  

Детальніше...

 

Не навчанням єдиним…


                                                                                                                               Перегортаючи сторінки долі,
не забувайте лишати закладки,
Тільки перечитавши книгу власного життя,
можна прожити його спочатку.
 
   Олексій Юрін
            
 Вже стало традицією на Факультеті банківського бізнесу влаштовувати для студентів та викладачів літературні вечори. Цьогоріч, за ініціативи доцента кафедри банківської справи Стечишин Тетяни Богданівни, ми зустрілися із молодим, креативним поетом з м. Черкаси Олексієм Юріним, який провів для нас фантастичний вечір поезії із інтригуючою назвою «Фреш з Маракуйї».

Детальніше...

 

Студенти факультету банківського бізнесу побували на ХІV Всеукраїнському фестивалі "Тернопільські театральні вечори. Дебют"

Викладачі кафедри банківської справи ТНЕУ організували для студентів академічних груп ФБС-31 та ФБС-32 організували незабутній культпохід до Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Г.Шевченка на перегляд трагедії В.Шекспіра "Ромео та Джульєтта"

Детальніше...

 

Запрошуємо студентів та викладачів!

 

Тиша, природа, гармонія....

Закінчились літні канікули, почались робочі будні! Відсвяткувати початок навчального року студенти групи ФБС-22 разом із куратором Стечишин Тетяною Богданівною вирішили на природі. Свіже повітря, приготування шашлику, приємне спілкування у колективі групи, спогади про проведений перший рік навчання на факультеті банківського бізнесу, плани на майбутнє і звичайні посиденьки, де можна розслабитися допомогли просто насолодитися вільним часом. 

Детальніше...