Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting

24 березня 2009 року відбувся науковий семінар кафедри банківської справи "Особливості надання окремих банківських послуг в сучасних умовах розвитку вітчизняної банківської системи"

Із доповіддю на тему « Суть, роль та стан розвитку факторингових послуг в сучасних умовах» виступив  к.е.н., доцент Краснов Сергій Олексійович. У доповіді було акцентовано увагу на сутності факторингу як посередницької послуги банку, зокрема проаналізовано функції даного виду послуг, позитивні та негативні сторони для клієнта та банківської установи.

Детальніше...

 

Вітаємо Шушкевич Оксану!!!

студентку групи БС-38, члена Студентського наукового гуртка « Грошова парадигма» кафедри банківської справи, ТНЕУ за зайняте І місце у Підсумковій науково-практичній конференції II-го туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності « Фінанси, грошовий обіг і кредит» .
 

17-18 березня у Тернопільському національному економічному університеті проходила Підсумкова науково-практична конференція II-го туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит»

У конкурсі взяли участь студенти з різних навчальних закладів України. Із 162 робіт 116 пройшли ліцензування, 46 – відхилені. Дослідження, які претендують на відзначення, склали 30% усіх, які були подані на конкурс.

Детальніше...

 

Про надання студентському науковому гуртку кафедри банківської справи власної назви - "Банківський аналітик"

12 березня 2009 року на засіданні студентського наукового гуртка кафедри банківської справи спільно із завідуючим кафедрою банківської справи д.е.н, проф. Дзюблюком О.В.   та керівниками гуртка к.е.н., доц. Васильчишин О.Б., к.е.н., викл. Михайлюк Р.В. з метою впорядкування та поліпшення наукової діяльності студентів було прийнято рішення дати назву студентському науковому гуртку кафедри банківської справи « Банківський аналітик» із внесенням необхідних змін в установчі документи гуртка.
 

5 березня 2009 року відбувся круглий стіл Студентського наукового гуртка «Грошова парадигма» кафедри банківської справи на тему: «Депозитні операції комерційних банків в Україні: практична реалізація та перспективи розвитку»

У круглому столі взяли участь начальник відділу з обслуговування та кредитування приватних осіб Першого відділення філії “ Тернопільська дирекція” AТ “ Індексбанк” Яковенчук З.С., начальник відділу з обслуговування та кредитування приватних осіб філії “ Тернопільська дирекція” AТ “ Індексбанк” Шкорупа В.В., заступник керуючого філією “ Відділення Промінвестбанку в м. Тернопіль” Рибчак Д.П.

Детальніше...

 

Про реорганізацію студентської наукової групи кафедри банківської справи у студентський науковий гурток "Грошова парадигма"

За ініціативою студентів - учасників студентської наукової групи кафедри банківської справи і за погодженням із керівництвом кафедри та з кураторами групи к.е.н., доц.Стубайло Т.С. та к.е.н., ст.викл.Балянт Г.Р. з метою впорядкування та поліпшення наукової діяльності студентів 5 березня 2009 року було прийнято рішення про реорганізацію студентської наукової групи кафедри банківської   справи на студентський науковий гурток кафедри "Грошова парадигма" із внесенням необхідних змін в установчі документи гуртка.
 

24 лютого 2009 року відбувся науковий семінар Студентської наукової групи кафедри банківської справи на тему: «Платіжний баланс України як індикатор стану економічного розвитку»

У круглому столі взяли участь д.е.н, професор, завідуючий кафедрою банківської справи Дзюблюк О.В., к.е.н., доцент Чайковський Я.І., к.е.н., доцент Стубайло Т.С., к.е.н., ст. викладач Балянт Г.Р., викладач Прийдун Л.М., викладач Галіцейська Ю.М., члени Студентської наукової групи кафедри банківської справи ТНЕУ Сарабун Т., студентка групи БС-33, Голова Студентської наукової групи, Горбова І., студентка групи БС-31,   Шушкевич О., студентка   групи   БС-38, Божагора М., студентка групи БС-33,   Матлага Л., студентка групи БС-31.

Детальніше...

 

20 лютого 2009 року відбувся круглий стіл на тему « Фінансова криза в Україні та її вплив на банківську систему»

Студентські наукові гуртоки кафедри банківської справи та кафедри фінансів ТНЕУ 20 лютого організували круглий стіл на тему « Фінансова криза в Україні та її вплив на банківську систему» . Серед учасників заходу: професорсько-викладацький колектив кафедри банківської справи та кафедри фінансів, представники банківського сектору м. Тернополя і Студентська наукова група кафедри банківської справи ТНЕУ.

Детальніше...