Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting

9 червня 2016 року Студентським науковим гуртком «Банківський аналітик» було проведено підсумкове засідання

9 червня 2016 року Студентським науковим гуртком «Банківський аналітик» було проведено підсумкове засідання.

Детальніше...

 

Екскурсія в банк

 
3 червня 2016 року студенти 3-го курсу Факультету банківського бізнесу в рамках проведення тренінгів з дисципліни «Банківські операції» відвідали Тернопільське районне відділення ВАТ «Державний Ощадбанк України» за ініціативи доцентів кафедри банківської справи Стечишин Тетяни Богданівни та Чайковського Ярослава Івановича. 

Детальніше...

 

«Тиждень Банкіра». День п’ятий. Флешмоб «Успішна професія – банкір»

20 травня яскраві та амбітні студенти факультету банківського бізнесу організували флешмоб з нагоди Дня банківського працівника. Цього сонячного весняного дня у центрі Тернополя активна молодь факультету зібралась провести масовий флешмоб «Успішна професія – банкір». Приємно відзначити, що ініціативу студентства радісно підхопили й викладачі факультету. Більше того, дійство не залишило байдужими і перехожих тернополян, котрі зупинялися та з цікавістю спостерігали за всім, що відбувалося.

Детальніше...

 

“Тиждень Банкіра”. День четвертий. Святкову імпрезу презентував Факультет Банківського Бізнесу.

Ось і відбулося грандіозне свято, на яке всі з нетерпінням чекали – дружня родина факультету банківського бізнесу грандіозно відсвяткувала своє свято – День банківського працівника. Щороку тематика свята приємно дивує. Цьогорічний формат – святково вбрана актова зала університету, феєрична програма та безліч нагороджених студентів. 

Детальніше...

 

“Тиждень Банкіра”. День третій. Розважально-інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?"

У середу 18 травня на факультеті банківського бізнесу відбулась розважально-інтелектуальна  гра "Що? Де? Коли?" На заході були присутніми декан факультету, доцент, к.е.н. Богдан Петрович Адамик, заступник декана, доцент, к.е.н. Василь Онуфрійович Ткачук. Безпосередньо, активну участь в заході приймали учасники 5 команд – як викладачі, так і студенти факультету. На інтелектуальній грі учасники розділились на такі команди: "Капіталіст", "Мегамозок", "Профі", "Джон Сіна" та "Команда"А"".

Детальніше...

 

“Тиждень Банкіра”. День третій. Перегляд та обговорення фільму “Гра на пониження”.

18 травня відбувся ще один захід в рамках "Тижня Банкіра", а саме перегляд фільму "Гра на пониження".

Детальніше...

 

“Тиждень Банкіра”. День третій. Круглий стіл на тему : “Монетарне регулювання економіки та перспективи розвитку банківського сектору”

18 травня 2016 року колективи кафедри банківської справи й банківського менеджменту та обліку факультету банківського бізнесу провели спільний круглий стіл на тему: «Монетарне регулювання економіки та перспективи розвитку банківського сектору», що приурочений 15-річчю з дня їх заснування. 

Детальніше...

 

“Тиждень банкіра”. День другий.Науковий диспут студентських наукових гуртків кафедри банківської справи на тему: «Виклики лідерству США у глобальному фінансовому і економічному просторі»

17 травня 2016 року студентські наукові гуртки кафедри банківської справи «Банківський аналітик» та «Грошова парадигма» провели науковий диспут на тему: «Виклики лідерству США у глобальному фінансовому і економічному просторі». Метою дискусії було визначення основних переваг США  в економічному, соціально-технологічному та геополітичному аспектах, а також обгрунтування перспектив країн Європейського Союзу та Китаю, які претендують на світове лідерство в найближчі десятиліття.

Детальніше...