Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting

“Тиждень банкіра”. День другий. Чемпіонат з міні-футболу «Кубок Банкіра».

17  травня  2016 року в рамках "Тижня Банкіра" відбувся чемпіонат з міні-футболу на спортивному майданчику Тернопільського національного економічного університету.

Детальніше...

 

“Тиждень банкіра”. День перший. Економічна гра "Монополія"

Тиждень банкіра – подія, яку чекав з нетерпінням кожен, як студенти, так і професорсько-викладацький колектив факультету банківського бізнесу.

Детальніше...

 

"Тиждень Банкіра". День перший. Інтелектуально-пізнавальна гра "Мафія"

 
Протягом першого дня «Тижня Банкіра» студенти та викладачі факультету банківського бізнесу також взяли участь у турнірі з інтелектуально-пізнавальної гри «Мафія». 

Детальніше...

 

Факультет банківського бізнесу запрошує на святкування "Тижня банкіра"

 Факультет банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету запрошує школярів 9-11 класів, їх батьків та усіх бажаючих долучитися до святкування 16-20 травня “Тижня Банкіра” протягом якого буде проведено ряд цікавих та пізнавальних заходів. 

Ласкаво просимо усіх!!!
 

Вітання із Христовим Воскресінням!

Щиро вітаємо усіх зі світлим святом Воскресіння Христового, яке наповнює наші серця любов'ю, радістю та теплом. 

Бажаємо Вам щастя та здоров'я, віри і благополуччя! Нехай величне свято Великодня принесе любов та світло у ваші родини, щирість та добро у взаємини. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших споідвань!

Христос Воскрес! Воістино Воскрес!

Колектив кафедри банківської справи Тернопільського національного економічного університету 

 

Студентський науковий гурток «Грошова парадигма» провів науковий семінар на тему: «Вплив комунікаційної політики НБУ на очікування суспільства»

20 квітня 2016 року відбувся науковий семінар Студентського наукового гуртка «Грошова парадигма» на тему: «Вплив комунікаційної політики НБУ на очікування суспільства».

Детальніше...

 

Студенти факультету банківського бізнесу відвідали філію Тернопільського обласного управління АТ «Ощадбанк»

Студенти 4 курсу групи ФБС-42  факультету банківського бізнесу,  разом із куратором, к.е.н., доцентом кафедри банківської справи Малаховою Оленою Леонідівною, в рамках ознайомлення із майбутньою професією, відвідали філію Тернопільського  обласного управління АТ «Ощадбанк».

Детальніше...

 

Студентка факультету банківського бізнесу посіла 3 місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді

13-15 квітня 2016 року на базі Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу "Університет банківської справи" проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки "Фінанси і кредит" / спеціальності "Банківська справа".

Детальніше...