Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Тиждень банкіра. "Ніч на факультеті"

З нагоди відзначення тижня банкіра колектив факультету банківського бізнесу в ніч з 16 на 17 травня 2017 року організував шоу «Ніч на факультеті».  Декан факультету, Богдан Петрович Адамик привітав студентів, побажавши наполегливості, сумлінності, саморозвитку й самовдосконалення.

Детальніше...

 

Тиждень банкіра.Чемпіонат з міні-футболу

17  травня  2017 року в рамках святкування «Тижня Банкіра» відбувся чемпіонат з міні-футболу на спортивному майданчику Тернопільського національного економічного університету серед команд студентів факультету банківського бізнесу. Зокрема, було проведено серію матчів між командами, до яких увійшли студенти кожного курсу.

Детальніше...

 

Тиждень банкіра. «Мафія» та «Cash flow»

На перший день святкування тижня банкіра було проведено дві захоплюючі гри – «Мафія» та «Cash flow». Гру «Мафія» проводив студент групи ФБС -41 Клімович Руслан. Ма́фія — салонна командна психологічна покрокова рольова гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості.

Детальніше...

 

Святкуймо разом!

 

Про нас пишуть

Національний банк України завершив централізацію своїх функцій у Тернопільській та Житомирській областях. Відтепер готівковий обіг цих областей забезпечуватиметься відповідними підрозділами НБУ, які територіально розташовані в інших областях. Приміром, у відомстві регулятора зазначили, що громадяни та юридичні особи Тернопільщини матимуть змогу звертатися до Нацбанку через відповідні відділи «Єдине вікно» НБУ у Львові.
 
– Що означає це на практиці? – запитуємо у кандидата економічних наук, доцента кафедри банківської справи Тернопільського національного економічного університету Ярослава Івановича Чайковського.
 
Пропонуємо Вашій увазі коментар науковця на сайті: http://nday.te.ua/fizychni-ta-yurydychni-osoby-ternopilschyny-zvertatymutsya-do-natsbanku-cherez-edyne-vikno-nbu-u-lvovi/
 

«Банки розвитку: світовий досвід та перспективи його впровадження у вітчизняну практику банківської діяльності».

27 квітня 2017 року СНГ кафедри банківської справи «Банківський аналітик» провели науковий семінар на тему: «Банки розвитку: світовий досвід та перспективи його впровадження у вітчизняну практику банківської діяльності». Зі вступним словом виступила голова гуртка Марія Вільшанська, представивши присутніх на заході: завідувача кафедри банківської справи, доктора економічних наук, професора Дзюблюка О.В., к.е.н., доцента. Чайковського Я.І., к.е.н., доцента Балянт Г.Р., викладача кафедри банківської справи Сегеду Л.М., та кураторів гуртка к.е.н., доцента Забчук Г.М. та к.е.н., викладача Рудана В.Я.

Зокрема, Марія Вільшанська наголосила на актуальності даної теми для України, оскільки кризові явища в економічній і фінансовій сферах  вимагають пошуку методів та інститутів, що сприятимуть стабілізації ситуації, а у подальшому – забезпеченню поступального розвитку економіки. Отож, метою даного наукового семінару було дослідити  світовий досвід функціонування банків-розвитку та можливостей його апробації у вітчизняні реалії банківської системи.

Детальніше...

 

«Інфляційне таргетування в Україні: проблеми запровадження»

У середу 26 квітня учасники студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Грошова парадигма» провели науковий семінар на тему: «Інфляційне таргетування в Україні: проблеми запровадження».                                 

На засідання був запрошений професор, д.е.н. Дзюблюк О. В., були присутніми куратори к.е.н., доцент Іващук О. О. та к.е.н., доцент Малахова О. Л. Також відвідали захід к.е.н., доцент Метлушко О. В. та к.е.н., доцент Балянт Г. Р.                                                                                            

Розпочала науковий семінар із вступними словами Голова наукового гуртка Марія Марусин, представивши усіх присутніх та звернувши увагу на проблему інфляційного таргетування.


Детальніше...

 

Методичний семінар на тему: «Підготовка дипломної роботи: проблемні аспекти та шляхи їх усунення».

 

25 квітня 2017 року з ініціативи колективу кафедри банківської справи відбувся методичний семінар на тему: «Підготовка дипломної роботи: проблемні аспекти та шляхи їх усунення».

Актуальність обраної теми семінару підтверджується тим фактом, що магістерська робота – це найважливіший етап в підготовці фахівця, завершальна ланка в єдиній системі теоретичного і практичного навчання студента. Майбутній випускник зобов’язаний в межах магістерської роботи подати з обраної проблематики власну оцінку суми знань, розроблених вітчизняною та світовою наукою, зробити загальні та конкретні висновки, запропонувати свої рекомендації щодо зміни, поліпшення сучасного стану ситуації.

Доповідачами були к.е.н., доцент Я. І. Чайковський та к.е.н., доцент О. В. Метлушко.

Детальніше...