Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting

12 квітня 2016 року СНГ кафедри банківської справи «Банківський аналітик» було проведено науковий семінар на тему: «Переваги та недоліки різних монетарних режимів і преспективи їх використання»

Зі вступним словом виступила  заступник голови гуртка, Марія Вільшанська, представивши присутніх на семінарі д.е.н., професора Дзюблюка О.В.,  к.е.н., доцента  Сороківську З.К.,  к.е.н., старшого викладача Метлушко О.В та кураторів гуртка к.е.н., доцента Забчук Г.М. та викладача Рудана В.Я. Марія Вільшанська наголосила на актуальності обраної тематики, оскільки на сьогоднішній день одним із найбільш важливих завдань в Україні є розробка і запровадження нових підходів  та інструментів  для підвищення ефективності грошово-кредитної політики з метою подолання макроекономічної нестабільності.

Детальніше...

 

Перемогу у конкурсі наукових робіт виборола студентка Факультету банківського бізнесу

Студентка бакалаврату напряму підготовки «Фінанси і кредит» (факультет банківського бізнесу) Марія Вільшанська виборола І місце під час фінального етапу ІІ-туруВсеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 н.р. зі спеціальності «Банківська справа», що відбувся на базі Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи».

Детальніше...

 

На факультеті банківського бізнесу розпочала роботу «Школа молодого банкіра»

На факультеті банківського бізнесу, за підтримки ПАТ «Приватбанк», розпочала роботу «Школа молодого банкіра». Першими учасниками такої школи стали студенти коледжу ТНЕУ та коледжів м. Тернополя.

Детальніше...

 

Студентський науковий гурток "Грошова парадигма" провів науковий семінар на тему "Міжнародний досвід провідних країн світу у подоланні банківських криз"

Учасники гуртка "Грошова парадигма" провели науковий семінар на тему "Міжнародний досвід провідних країн світу у подоланні банківських криз". 

Детальніше...

 

Студенти та викладачі відвідали Арт-галерею

Студенти першого курсу факультету банківського бізнесу груп ФБС-11 і ФБС-12 разом із викладачами кафедри банківської справи Левченко Роксоланою Володимирівною та Стечишин Тетяною Богданівною відвідали виставку робіт художниці Оксани Пиж "Пострадянська" у Арт-галереї Бункермуз. 

Детальніше...

 

Зустріч студентів та викладачів з Анатолієм Івановичем Гулеєм

28 березня 2016 року відбулася зустріч студентів та викладачів факультету банківського бізнесу, факультету аграрної економіки та менеджменту з головою правління Української міжбанківської валютної біржі Анатолієм Івановичем Гулеєм.

Детальніше...

 

Cтудентка факультету банківського бізнесу зайняла 2 місце у іі турі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «гроші, фінанси і кредит»

Студентка 4 курсу факультету банківського бізнесу, голова СНГ «Грошова парадигма» Марусин Марія зайняла 2 почесне місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит»  із актульною темою дослідження «Валютне таргетування як альтернативний режим грошово-кредитної політики Національного банку України» під керівництвом д.е.н., професора Дзюблюка О. В., за що була нагороджена дипломом  ІІ ступеня.

Детальніше...

 

Відбулася зустріч гуртківців із головою організації «Центр інтелектуального та громадського розвитку» Володимиром Антківим

 

24 березня 2016 року на поточне засідання СНГ «Банківський аналітик» завітав випускник факультету банківського бізнесу – Володимир Антків. Гуртківці були раді бачити в гостях людину, яка є засновником громадської організації «Файне місто» та головою організації «Центр інтелектуального та громадського розвитку», членом громадської організації «Ліга інтернів» та учасником програми «Молодь змінить Україну».

Детальніше...