Професорсько-викладацький склад

Адамик Богдан Петрович

Кандидат економічних наук, доцент, спеціальність 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит, декан факультету банківського бізнесу.

Кандидатська дисертація: “Функції Національного банку в системі регулювання грошово-кредитних відносин в економіці України” – 1999 рік.

Коло наукових інтересів: грошово-кредитна та валютна політика, їх роль у стабілізації національної економіки; контрольно-наглядові функції Національного банку.

Балянт Ганна Романівна

Кандидат економічних наук, доцент, спеціальність 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

Кандидатська дисертація: “Кредитування інвестиційних проектів в умовах становлення та розвитку ринкових відносин” – 2006 рік.

Коло наукових інтересів: оптимізація управління фінансовою стійкістю та перспективи посилення конкурентних позицій комерційних банків на ринку; кредитування інноваційно-інвестиційної діяльності підприємств.

Галіцейська Юлія Миколаївна

Кандидатська дисертація: “Ресурсна політика комерційних банків в умовах ринкових перетворень економіки” – 2011 рік.

Коло наукових інтересів:оптимізація управління фінансовою стійкістю та перспективи посилення конкурентних позицій комерційних банків на ринку.

Забчук Галина Михайлівна

Кандидатська дисертація: “Кредитні важелі стимулювання виробництва в умовах перехідної економіки” – 2010 р.

Коло наукових інтересів: кредитування реального сектору економіки, монетарна політика НБУ, вплив кредитних важелів на організацію виробничої діяльності.

Іващук Ольга Олегівна

Кандидатська дисертація: «Банківська ліквідність: оцінка, регулювання та оптимізація» – 2006 рік.

Коло наукових інтересів: маркетинг в банківській діяльності, стійкість, ліквідність та надійність банків.

Малахова Олена Леонідівна

Кандидатська дисертація: “Банківська система у механізмі кредитного забезпечення підприємницької діяльності” – 2004 рік.

Коло наукових інтересів: кредитні операції комерційних банків; управління фінансовою стійкістю банків.

Метлушко Ольга Володимирівна

Кандидат економічних наук, доцент, спеціальність 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

Кандидатська дисертація: “Діяльність банків на ринку корпоративних цінних паперів” – 2012 р.

Коло наукових інтересів: діяльність банківських установ на ринку цінних паперів.

Левченко  Роксолана Володимирівна

Кандидатська дисертація: «Механізм управління фінансовою стійкістю комерційних банків» – 2008 рік.

Коло наукових інтересів: управління ліквідністю та прибутковістю комерційних банків; забезпечення фінансової стійкості комерційних банків; міжнародна комерційна діяльність банків.

Ониськів Любов Мирославівна

Кандидат економічних наук, старший викладач, спеціальність 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

Кандидатська дисертація: «Управління кредитним ризиком банку і ефективність банківської діяльності» – 2014 рік.

Коло наукових інтересів: кредитні операції та управління кредитним ризиком комерційних банків; удосконалення системи управління кредитним ризиком банку; ефективність банківської діяльності.

Рудан Віталій Ярославович

Кандидат економічних наук, старший викладач, спеціальність 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

Кадидатська дисертація: "Управління ліквідністю банківської системи України"

Коло наукових інтересів: регулювання та управління ліквідністю банківської системи; забезпечення фінансової стійкості комерційних банків; ресурсна політика комерційних банків.

Сегеда Людмила Миронівна

Викладач, спеціальність 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

Коло наукових інтересів: діяльність НБУ та грошово-кредитне регулювання економіки.

Сороківська Зоряна Казимирівна

Кандидатська дисертація: «Ринок роздрібних банківських послуг: особливості формування та перспективи розвитку в Україні» – 2006 рік.

Коло наукових інтересів: удосконалення банківських продуктів та активізація впровадження нових видів фінансових послуг; банківське обслуговування приватних клієнтів.

Стечишин Тетяна Богданівна

Кандидат економічних наук, старший викладач, спеціальність 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

Кандидатська дисертація: “Фінансові інструменти в інвестиційній діяльності банків” - 2011 рік.

Коло наукових інтересів: інвестиційна діяльність банків, фінансові інструменти.

Чайковський Ярослав Іванович

Кандидатська дисертація: “Банківське кредитування підприємств в умовах ринкового реформування економіки” – 2003 рік.

Коло наукових інтересів: кредитні операції банків, платіжні системи та організація платіжного обороту; регулятивний вплив на діяльність комерційних банків.

Кащук Ольга Михайлівна

Старший лаборант кафедри банківської справи