Студентка факультету банківського бізнесу посіла 3 місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді

13-15 квітня 2016 року на базі Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу "Університет банківської справи" проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки "Фінанси і кредит" / спеціальності "Банківська справа".

Участь в Олімпіаді взяла студентка групи ФБСм-11 факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету Баранюк Марія Володимирівна. Участь у роботі журі Олімпіади взяв к.е.н. доцент банківської справи Ярослав Іванович Чайковський.

За результатами чотирьох турів Марія Баранюк увійшла до числа переможців Олімпіади та нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Слід відзначити високу організацію проведення Олімпіади та подякувати Оргкомітету за створення належних умов студентам-учасникам, роботі журі та апеляційної комісії.

Вітаємо Марію Баранюк та бажаємо подальших успіхів та перемог!