“Тиждень банкіра”. День перший. Економічна гра "Монополія"

Тиждень банкіра – подія, яку чекав з нетерпінням кожен, як студенти, так і професорсько-викладацький колектив факультету банківського бізнесу.

У понеділок, 16 травня відбулося відкриття  «Тижня банкіра»,  а саме захоплюючий турнір з настільної гри «Монополія». «Монополія» - настільна гра в жанрі економічної стратегії для двох і більше осіб. Здобула велику популярність в XX столітті в багатьох країнах світу. Мета гри – раціонально використовуючи стартовий капітал домогтися банкрутства інших гравців. Саме за цими правилами пройшов наш турнір з настільної гри «Монополія».

Найприємніше – гра проста і зрозуміла кожній людині, і тому взяти участь у цьому турнірі міг кожен. Як серед студентів, так і серед професорсько-викладацького складу факультету панувала жага до перемоги. Цей турнір зміг ще краще згуртувати усіх, показати сильні сторони  та просто чудово відпочити.

А переможцем цього турніру стала студентка ФБС-12 Христина Скорик, яка нагороджена почесною грамотою та настільною грою “Монополія”. Як зізналась наша переможниця, головною метою її участі у змаганні було отримання досвіду у побудові виграшних стратегій, а перемога стала приємним бонусом.