“Тиждень банкіра”. День другий. Чемпіонат з міні-футболу «Кубок Банкіра».

17  травня  2016 року в рамках "Тижня Банкіра" відбувся чемпіонат з міні-футболу на спортивному майданчику Тернопільського національного економічного університету.

Зокрема, було проведено серію матчів між командами, до яких увійшли студенти та викладачі кафедри банківської справи, кафедри  банківського менджменту та обліку, а також кафедри економічної теорії. За матчем спостерігало чимало вболівальників, які завзято підтримували усі команди. Вболівали за студентів також декан факультету банківського бізнесу Адамик Б.П. та завідувач кафедри банківської справи,  д.е.н. професор Дзюблюк О.В.

Нагородження переможців відбудеться на святковому концерті присвяченому Дню банківського працівника 19 травня у Актовій залі Університету.

Студентський актив висловлює щиру подяку адміністрації факультету, а також усім учасникам та глядачам футбольного свята та обіцяє проводити подібні заходи і надалі, адже спорт – це не лише спосіб згуртування людей, а й відмінний засіб підвищення фізичного тонусу.