“Тиждень Банкіра”. День третій. Розважально-інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?"

У середу 18 травня на факультеті банківського бізнесу відбулась розважально-інтелектуальна  гра "Що? Де? Коли?" На заході були присутніми декан факультету, доцент, к.е.н. Богдан Петрович Адамик, заступник декана, доцент, к.е.н. Василь Онуфрійович Ткачук. Безпосередньо, активну участь в заході приймали учасники 5 команд – як викладачі, так і студенти факультету. На інтелектуальній грі учасники розділились на такі команди: "Капіталіст", "Мегамозок", "Профі", "Джон Сіна" та "Команда"А"".

Питання було поділено на три блоки, у кожному з яких було по 10 запитань. Перевіряли та підраховували бали ведучі інтелектуальної гри – Валерій Ткачук, Олександр Островський та Інна Шило.

Питання були досить цікавими, учасники змогли проявити тут свою інтелектуальність. "Що саме портить найбільше документів світу?" - саме так прозвучало питання "чорного ящика". Таким предметом, на превелике диво учасників, була піца.

В результаті напруженої гри перше місце посіла "Команда "А"", друге місце - "Капіталісти", третє місце - "Джон Сіна". Богдан Петрович Адамик нагородив учасників команд грамотами, а також солодкими подарунками.