«Тиждень Банкіра». День п’ятий. Флешмоб «Успішна професія – банкір»

20 травня яскраві та амбітні студенти факультету банківського бізнесу організували флешмоб з нагоди Дня банківського працівника. Цього сонячного весняного дня у центрі Тернополя активна молодь факультету зібралась провести масовий флешмоб «Успішна професія – банкір». Приємно відзначити, що ініціативу студентства радісно підхопили й викладачі факультету. Більше того, дійство не залишило байдужими і перехожих тернополян, котрі зупинялися та з цікавістю спостерігали за всім, що відбувалося.

Основна мета – популяризація професії банкіра серед молоді міста. Розпочався захід із вітальних слів декана факультету банківського бізнесу Богдана Петровича Адамика, який подякував усім, хто протягом тижня долучився до урочистостей, а також учасникам організаційного комітету, завдяки зусиллям яких усі ідеї стосовно святкування були втілені в реальність. Гостями свята стали вихованці випускниці факультету – Вікторії Пиріг, які спільно зі студентами підготували хореографічну постановку. До уваги присутніх також був запропонований кросворд на банківську тематику. Студент, який був найактивнішим у його розгадуванні, а ним став третьокурсник Василь Бернатович був нагороджений пам'ятним подарунком. Не залишився без цінного подарунка і студент четвертого курсу Богдан Ризванюк, який відповідальний за культурно-громадську роботу на факультеті. По завершенні дійства у небо були відпущені жовто-зелені кульки, що символізували прагнення досягнути нових висот та побудувати успішну кар’єру банківського фахівця. Будемо раді бачити кожного у стінах нашого факультету банківського бізнесу!

Автор – студентка факультету банківського бізнесу
Марія Вільшанська