Екскурсія в банк

3 червня 2016 року студенти 3-го курсу Факультету банківського бізнесу в рамках проведення тренінгів з дисципліни «Банківські операції» відвідали Тернопільське районне відділення ВАТ «Державний Ощадбанк України» за ініціативи доцентів кафедри банківської справи Стечишин Тетяни Богданівни та Чайковського Ярослава Івановича.

У відділенні нас радо зустріли заступник начальника управління з роздрібного бізнесу Кравчук Тарас Васильович, начальник відділу організації продажів Дерех Олександра Богданівна та керівник відділення Муляр Надія Андріївна.

Студенти дізналися про особливості та правила організації банківського відділення, функціональні обов’язки працівників банку. Особливе зацікавлення викликала посада хол-менеджера банку, виконання обов’язків якого мали можливість спробувати бажаючі на практиці. Багато корисної інформації студенти отримали з приводу реалізації банківських продуктів, обслуговування клієнтів, перехресні продажі. Працівники банку наголосили, що банкір повинен володіти універсальними компетенціями, бути психологом і комунікабельною особистістю.

Також студентам запропонували подати резюме та пройти співбесіду. Тарас Васильович розкрив секрети як правильно скласти резюме та успішно пройти співбесіду. Найбільш активні запрошені на стажування.
Загалом тренінг був надзвичайно змістовним, пізнавальним та корисним для студентів. Вони переконались, що професія банкіра є цікавою та багатогранною.