9 червня 2016 року Студентським науковим гуртком «Банківський аналітик» було проведено підсумкове засідання. Голова студентського наукового гуртка Марина Варга розпочала засідання, зауваживши про необхідність підбиття підсумків роботи гуртка за 2015-2016 н. р. та висвітлення досягнень гуртківців в їх науково-дослідній роботі.У підсумковому засіданні взяли участь: завідуючий кафедрою банківської справи, д.е.н. професор О.В. Дзюблюк, куратор гуртка В.Я. Рудан та члени студентського наукового гуртка «Банківський аналітик». Марина Варга прозвітувала про діяльність гуртка за 2015 – 2016 н. р., що здійснювалась за активного сприяння викладачів кафедри банківської справи, які допомагали в підготовці доповідей, виступів і в організації запланованих наукових заходів. За звітний період студенти-гуртківці також взяли участь у Всеукраїнських конференціях та Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, науковому диспуті. Також на засіданнях гуртка, які проводились кожного тижня у четвер, аналізувалась тематична інформація й заслуховувались цікаві повідомлення про функціонування банківської системи України й зарубіжних країн, підготовлені студентами-членами гуртка.Голова студентського наукового гуртка відмітила, що зусиллями редколегії випущено 2 газети (головний редакторМарія Вільшанська), в яких інформується про діяльність гуртка та розглядаються проблеми банківської системи на сучасному етапі її розвитку, різноманітні цікавинки, ребуси та кросворди.

Завідуючий кафедрою банківської справи, д.е.н., професор О.В. Дзюблюк зауважив про те, що СНГ «Банківський аналітик» успішно функціонує при кафедрі банківської справи вже 15 років, прославляючи студентську науку Тернопільського національного економічного університету. Завідуючий кафедрою банківської справи також висловив щиру подяку гуртківцям та кураторам,  побажавши їм реалізації задуманих планів, досягнення життєвих цілей та гарного літнього відпочинку.

Найактивніші гуртківці були нагороджені пам’ятними грамотами за сумлінне навчання, активну життєву позицію, креативність, вагомі внески в організацію наукової роботи гуртка та з нагоди закінчення навчального року.
На засіданні були також висвітлені кадрові зміни у діяльності гуртка. Зокрема, обрано нового голову студентського наукового гуртка – Марію Вільшанську, заступником ж призначено Ольгу Гнатів.
Голова студентського наукового гуртка «Банківський аналітик» Марина Варга, підсумовуючи засідання, від імені гуртківців висловила вдячність  професорсько-викладацькому колективу кафедри банківської справи за постійну допомогу і влучні поради, а також закликала гуртківців до співпраці на такому ж високому рівні.