Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Студентський науковий гурток "Грошова парадигма" провів підсумкове засідання

9 червня 2016 року гуртківці провели підсумкове засідання СНГ “Грошова парадигма”. На засідання був запрошений д.е.н., професор Дзюблюк Олександр Валерійович, а також були присутніми куратори к.е.н., доцент Малахова Олена Леонідівна та к.е.н., доцент Іващук Ольга Олегівна.
 
Розпочалось засідання зі слів Голови наукового гуртка Марії Марусин, яка підсумувала  досягнення учасників гуртка протягом 2015-2016 навчального року. До слів студентки приєднались також д.е.н., професор Дзюблюк Олександр Валерійович, куратори к.е.н., доцент Малахова Олена Леонідівна та к.е.н., доцент Іващук Ольга Олегівна, котрі подякували усім учасникам наукового гуртка за плідну працю. Також студентів нагородили похвальними грамотами за активну участь в діяльності гуртка. На засіданні виступив також студент третього курсу Клімович Руслан, котрий відмітив високі старання Голови наукового гуртка Марії Марусин, а також подякував кураторам від імені всіх учасників. 
 
На засіданні був розглянутий план наукових семінарів, диспутів на наступний навчальний рік, який у свою чергу обіцяє бути ще цікавішим та ще більш насиченим. Після офіційної частини засідання куратори та учасники наукового гуртка "Грошова парадигма" зібрались у дружньому колі, щоб обговорити плани на майбутнє.