Перше засідання СНГ "Банківський аналітик"

13 вересня 2016 року відбулося перше в цьому навчальному році засідання студентського наукового гуртка «Банківський аналітик». В ході  засідання був проведений науковий семінар на тему «Організація діяльності студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Банківський аналітик».

Зі вступним словом виступила голова гуртка Марія Вільшанська, представивши присутніх на науковому заході - завідуючого кафедрою банківської справи, д.е.н., професора О.В. Дзюблюка та кураторів гуртка - к.е.н., доцента Г.М. Забчук та к.е.н., викладача В.Я. Рудана. Крім того, Марія Вільшанська побажала юним першокурсникам та вже впевненим у собі студентам старших курсів непохитної віри у власні сили та невичерпного ентузіазму, а також зауважила, що бути учасником Гуртка дає реальну можливість бути на крок попереду своїх однолітків.

Завідуючий кафедрою банківської справи, д.е.н., професор О.В. Дзюблюк привітав учасників Гуртка з початком нового навчального року, відмітив ґрунтовні результати діяльності СНГ «Банківський аналітик»,  зазначив переваги участі в ньому та побажав учасникам наснаги та оптимізму на науковій ниві.

Також в ході проведення наукового семінару було розглянуто ряд організаційних питань й затверджено календарно-тематичний план наукових заходів СНГ «Банківський аналітик» на 2016-2017 навчальний рік. У діяльності Гуртка відбулися й кадрові зміни, які й були обговорені, зокрема, головним редактором газети «Банківський аналітик» та заступником голови Гуртка призначено Ольгу Гнатів, а відповідальними за функціонування веб-сайту – Максима Григор’єва та Івана Дідура.

Завершуючи засідання, голова гуртка Марія Вільшанська, побажала всім присутнім нових здобутків в своїх дослідженнях і вдалої праці в новому році.