Студенти факультету банківського бізнесу побували на ХІV Всеукраїнському фестивалі "Тернопільські театральні вечори. Дебют"

У понеділок, 19 вересня, разом з доцентом кафедри банківської справи Юлією Миколаївною Галіцейською та студентами груп ФБС-31 та ФБС-32 факультету банківського бізнесу здійснили культпохід у Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка на ХІV Всеукраїнський фестиваль "Тернопільські театральні вечори. Дебют". Виступали молоді, перспективні та провідні актори Першого українського театру для дітей та юнацтва з міста Львів з трагедією В. Шекспіра "Ромео та Джульєтта" в постановці режисера заслуженого діяча мистецтв України Вадима Сікорського.