Не навчанням єдиним…

Перегортаючи сторінки долі,
не забувайте лишати закладки,
Тільки перечитавши книгу власного життя,
можна прожити його спочатку.

Олексій Юрін

Вже стало традицією на Факультеті банківського бізнесу влаштовувати для студентів та викладачів літературні вечори. Цьогоріч, за ініціативи доцента кафедри банківської справи Стечишин Тетяни Богданівни, ми зустрілися із молодим, креативним поетом з м. Черкаси Олексієм Юріним, який провів для нас фантастичний вечір поезії із інтригуючою назвою «Фреш з Маракуйї».

Поет, перекладач, літературознавець Олексій Юрін. «Я пишу тоді, коли маю що сказати», – так розпочав зустріч пан Олексій. Бесіда була жвавою, студенти слухали поезію разом із життєвими історіями поета. Виникало багато запитань про те, коли почав автор писати поезії, що його надихає у творчості, а чи бували моменти творчої кризи, які плани на майбутнє?

Цікаво, що свій перший вірш Олексій написав на лінійку першого дзвоника у першому класі. Було це давно. Це був двовірш російською мовою. У ньому йшлося про школу, про зошити, про те, що маленький хлопчик уже першокласник і дуже цьому радий. А от щодо майбутнього, то основне для поета жити та творити. Життя чим цікаве, що ти не знаєш, що буде завтра.

Наостанок Олексій Юрін побажав всім присутнім добра. Так, хай все буде у вас добре.

Поезія – це вища міра спілкування і тільки поетові довірений політ душі людства. Кажуть, що поета можна зрозуміти всього лише по одному віршу. Хочеться, щоб наші студенти розуміли, що до поезії, до хороших віршів потрібно дорости, що «душа зобов’язана працювати».