Студенти першого курсу факультету банківського бізнесу разом із кураторами відвідали банк “Львів”

22 вересня студенти першого курсу факультету банківського бізнесу разом із кураторами відвідали банк “Львів” з метою ознайомлення з майбутньою професією.

Студентам була проведена екскурсія під час якої директор Тернопільського відділення Віталій Степанович Гнатів ознайомив студентів з історією банку, напрямами діяльності та принципами роботи установи, особливостями діяльності працівників та кваліфікаційними вимогами, умовами праці.

Зокрема, Віталій Степанович наголосив, що ПАТ АКБ “Львів” позиціонує себе на українському ринку як «банк нових можливостей» вже 25 років. Усі студенти були зацікавлені і старалися дізнатися якнайбільше стосовно усіх деталей роботи в банку.