Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting

У середу 26 жовтня учасники студентського наукового гуртка "Грошова парадигма" провели науковий семінар на тему "Банківсько-страхова інтеграція в умовах сталого розвитку України".

   

У середу 26 жовтня учасники студентського наукового гуртка "Грошова парадигма" провели науковий семінар на тему "Банківсько-страхова інтеграція в умовах сталого розвитку України".                                                                 

 На засідання були запрошені професор, д.е.н. Дзюблюк О. В., доцент, к.е.н. Стечишин Т. Б., викладач Сегеда Л. М., а також були присутні куратори гуртка доцент, к.е.н. Малахова О. Л. та доцент, к.е.н. Іващук О. О. Відвідали захід і студенти першого курсу, які взяли активну участь в обговоренні теми семінару. 

Розпочала науковий семінар із вступним словом Голова наукового гуртка Марія Марусин, звернувши увагу на питання банківсько-страхової інтеграції в нашій країні.               

Першою виступила щодо даної тематики студентка групи ФБС-22 Дідик Марія, яка зазначила, що рівень банківсько-страхової інтеграції в Україні відстає на 10 років від рівня банківсько-страхової інтеграції у Західній Європі. Найрозвинутішими за рівнем банківського страхування є такі країни: Португалія, Франція, Італія, Фінляндія, Швеція, а також США. Основною причиною нерозвиненого банкострахування в нашій країні є насамперед недовіра суспільства до вітчизняних страхових компаній.                         

Продовжив розгляд даної теми студент групи ФБС-41 Бернатович  Василь. Він відмітив, що основними перевагами банківського страхування є збільшення доходів як банків, так і страхових компаній за рахунок розширення діяльності; зниження інформаційних та маркетингових витрат; підвищення продуктивності банківської та страхової діяльності; підвищення інвестиційної привабливості; диверсифікація фінансових ризиків.                                                   

На засіданні члени гуртка разом із викладачами подавали ідеї, як на прикладі банківсько-страхової інтеграції в інших країнах побудувати відповідну банківсько-страхову інтеграцію і в Україні. Зазначили, що насамперед потрібно оптимізувати IT-технології, які дозволять ефективно працювати з клієнтами; впровадити сучасні методи менеджменту; підготувати персонал, адже якість обслуговування є невід'ємною складовою банківсько-страхової діяльності.

Тема є досить актуальною, тому було надзвичайно цікаво брати участь в цьому обговоренні.                                                                                                    

Підсумувала результати наукового заходу Голова гуртка Марія Марусин, подякувавши усім за плідну працю та активне обговорення проблематики наукового семінару.