«Найрозумніший студент-банкір»

У рамках проведення тренінгу з дисципліни «Банківська система» доцент кафедри банківської справи Тетяна Богданівна Стечишин разом зі студентами 4-го курсу Факультету банківського бізнесу провели інтелектуально-пізнавальну гру «Найрозумніший студент-банкір» за сценарієм відомої гри «Найрозумніший».

Гра проходила у три етапи. У першому брали участь всі присутні студенти. Вони відповідали на питання, що стосуються історії розвитку банківництва, банківської системи України та зарубіжних країн. У другий тур потрапили студенти, котрі набрали найбільшу кількість балів за рейтингом, а потім троє кращих вишли у фінал гри. Це студенти групи ФБС-41 Бельзецька Ірина, Присяжний Михайло та Трачук Микола. Після цікавого та напруженого фіналу перемогу виборов Трачук Микола з чим ми його і вітаємо!!!

Дякуємо креативним ведучим та авторам питань для гри студентам ФБС-41 Бернатовичу Василю та Клімовичу Руслану за можливість пізнати багато нового, спробувати свої сили у теренах банківської справи та одержати море позитивних емоцій!!!