Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting

У студентів третього курсу факультету банківського бізнесу відбувся тренінг з дисципліни «Менеджмент».

Нещодавно у нас, студентів третього курсу факультету банківського бізнесу, відбувся тренінг з дисципліни «Менеджмент». Протягом двох занять ми виконували різноманітні завдання під керівництвом нашого викладача Мазура Володимира Степановича. Було утворено декілька команд, які складалися з 3-5 осіб. Перша частина нашої роботи включала створення власної організації, розробку мети її діяльності, завдань та принципів роботи в команді. Пізніше кожен з учасників презентували один одного, розповівши про те, хто чим цікавиться і які цінності має у житті. Таким чином це дало змогу дізнатися про своїх одногрупників багато цікавого. 

У другій частині тренінгу студенти працювали над відображенням своїх ідей у Maid Map. Користуючись кейсом, ми проранжували основні чинники успішної організації. Кожна команда продемонструвала свою точку зору щодо важливості кожного чинника у діяльності підприємства.

Протягом цього тренінгу ми отримали надзвичайно багато задоволення, відчувши всю силу командного духу, мали змогу освоїти корпоративну культуру організації на практиці. Дякуємо нашому викладачу Мазуру Володимиру Степановичу за таку плідну співпрацю!

Автор: студентка 3 курсу ФББ Олена Євсеєнко.