12 грудня, у понеділок, на факультеті банківського бізнесу відбулося історичне українське свято - Андріївські вечорниці. Дрес-кодом даного дійства була вишиванка.

Гостями свята стали декан факультету, к.е.н., доцент Богдан Петрович Адамик; заступник декана, к.е.н., доцент Василь Онуфрійович Ткачук, а також викладачі кафедри банківської справи та кафедри банківського менеджменту та обліку.

Усіх присутніх було розподілено на команди цікавим способом - за начинкою із навмання вибраного пампушка. Команди змагались між собою за перемогу.

Було проведено безліч конкурсів,  що стосувались українських традицій та звичаїв, життя українського народу. А саме: кусання калити, конкурс українського танцю та народної пісні, "Хто я?", "Склади слово" та багато інших. Кусання калити на святі – чи не найвеселіше дійство, в якому активну участь взяли хлопці нашого факультету.

Учасники свята отримали безліч подарунків, а також хороші та теплі враження.

На завершення декан факультету вручив активістам грамоти за розвиток культурно-мистецького життя факультету.

Проведені Андріївські вечорниці були веселим і колоритним дійством. Перед учасниками святкового заходу ожили традиції українського народу. Тепер головне, щоб вони не пішли у забуття.

Щиро дякуємо за організацію та проведення чудового свята адміністрації та студентському активу факультету банківського бізнесу.

Автор: студентка 3 курсу ФББ Маша Дідик

Фото студентки 3 курсу ФББ Оленки Євсеєнко