Вітаємо випускників ФББ із завершенням навчання!

Незважаючи на те, що задощило, на факультеті банківського бізнесу - сонячно і тепло від посмішок випускників-магістрів, які отримали дипломи.

12 березня 2017 р.  відбулося урочисте вручення дипломів магістра студентам факультету банківського бізнесу денної та заочної форми навчання.

Під час церемонії в залі пролунало безліч щирих побажань та настанов. Привітати молодь і побажати досягнення омріяних висот завітав ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий: «Впевнений, що юнаки і дівчата стануть успішними банкірами, креативними керівниками, які не бояться брати на себе відповідальність. Нехай життєві стежини подарують Вам цікаві зустрічі, знакові події й радісні миттєвості. Хай щастить Вам, дорогі випускники!»

Хвилюючу мить завершення студентського періоду в житті з юнаками і дівчатами розділи їхні викладачі, наставники, рідні та друзі. Слова вітань звучали від декана факультету банківського бізнесу, к.е.н., доц. Адамика Богдана Петровича, начальника Тернопільського облуправління Ощадбанку Соляра Ярослава Володимировича, завідувача кафедри банківської справи, д.е.н., професора Дзюблюка Олександра Валерійовича, завідувача кафедри банківського менеджменту та обліку, д.е.н. професора Луціва Богдана Любомировича, батьків.

Бажаємо молоді нашого факультету гордо нести звання випускника Тернопільського національного економічного університету, впевнено прямувати вперед – назустріч новим викликам і сміливим мріям!