Студенти взяли участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа»

12–14 квітня 2017 року в Університеті державної фіскальної служби України кафедра банківської справи та фінансового моніторингу ННІ фінансів, а також кафедра банківської справи організували та провели ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа», у якій взяли участь 38 студентів з 20 вищих навчальних закладів України.

Олімпіада проходила у 3 тури: бліц-турнір, комп’ютерне тестування та виконання письмових завдань.

Участь в Олімпіаді взяли студенти факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету Клімович Руслан Андрійович та Бернатович Василь Володимирович.   У роботі журі Олімпіади участь взяла к.е.н., доцент кафедри банківської справи Ольга Олегівна Іващук.

За результатами олімпіади Клімович Руслан нагороджений дипломом ІV ступеня, Бернатович Василь грамотою за філософський підхід до вирішення завдання.

Варто відзначити високу організацію проведення Олімпіади та подякувати Оргкомітету за створення належних умов студентам-учасникам, роботі журі та апеляційної комісії.

Вітаємо Клімовича Руслана і Бернатовича Василя, а також їхнього наукового керівника Іващук О. О. за високі досягнення, бажаємо успіхів в майбутньому!