Тиждень банкіра. "Ніч на факультеті"

З нагоди відзначення тижня банкіра колектив факультету банківського бізнесу в ніч з 16 на 17 травня 2017 року організував шоу «Ніч на факультеті».  Декан факультету, Богдан Петрович Адамик привітав студентів, побажавши наполегливості, сумлінності, саморозвитку й самовдосконалення.

Розпочалось дійство з інтелектуальної гри  «Що? Де? Коли?». Дану гру провели студенти Ігор Пащук, Максим Григор’єв та Віталій Слободян. Були сформовані 4 команди. Гравці у «Що? Де? Коли?» повинні мати широкий світогляд і цікавитися досягненнями сучасного суспільства. Для них важливо вміти швидко, оригінально мислити. Може здатися, що для успішної гри обов'язково знати величезну кількість фактів, дат і подій.  Питання стосуються різноманітних розділів життя та знань та мають різну стилістику, тому найкращими гравцями є, переважно, найерудованіші особи та гравці, які чимало читають. Сильна та класна команда повинна складатися з людей, які думають по-різному, різними, способами, але добре розуміють один одного, а кожен має особливі та глибокі знання з іншої сфери. Перемогу здобула команда «Котлета-ракета».

Також був проведений розважальний конкурс-змагання «Хто зверху?».  Дійство проводили Кондратюк Вікторія, Грицуняк Ірина та Давидюк Олена. У шоу беруть участь дві команди — чоловіча та жіноча. Щоб перемогти, дівчатам доведеться запитати себе: що вони знають про чоловічий світ і як чоловіки до цього ставляться?

Хлопці, в свою чергу, повинні зробити те ж саме щодо дівчат. Дуель чоловічого і жіночого світів ділиться на раунди, що складаються з бліцопитувань, різних конкурсів та змагальних ігор. Крім того обговорюються теми, які хлопці та дівчата у присутності один одного не піднімають.  Даний захід викликав надзвичайно позитивний сплеск емоцій в учасників, адже усі відчули командний дух та прагнення перемогти. В кінцевому результаті, після напруженої боротьби, перемогла команді хлопців.

Подібні заходи дозволяють студентам весело, пізнавально та цікаво проводити дозвілля разом з улюбленим факультетом, а викладачам вкотре поринути у свої студентські роки.