Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Екскурсія в Національний банк України

 

У четвер, 25 травня 2017 року, учасники та куратори студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Банківський аналітик» відвідали Національний банк України у м. Київ. Надзвичайно цікавою та пізнавальною виявилась екскурсія у «Музей грошей Національного банку України». Унікальні експозиції яскраво відтворюють історію грошового обігу на теренах українських земель у різні історичні епохи - з давніх-давен до сьогодення. У колекції музею ми могли спостерігати форми грошей у їх найпримітивніших формах – мушлях, наконечниках стріл, тощо. А також - античні грошові знаки, які існували в грецьких містах-колоніях Північного Причорномор'я, перші монети, що викарбувані в Київській Русі. Тут же представлені середньовічні монети, банкноти Української Народної Республіки, а також гроші радянського періоду і незалежної України. Вражаючими є ювілейні видання монет, присвячені видатним особистостям та приурочені важливим подіям.           

Надзвичайно цікавою тематичною розвагою стало карбування монет, адже кожен учасник одержав унікальну можливість власноруч виготовити власну пам’ятну монету.         

Екскурсія продовжилась відвідуванням найвидатніших місць столиці – Софійського Собору, Михайлівського Золотоверхого монастиря, Майдану Незалежності, Річкового вокзалу, Маріїнського парку, Музею Води,  Андріївського Узвозу. 

Годі й казати, що екскурсія до столиці залишила спогади не тільки на численних фотокартках, а й у серцях, адже усі отримали неабияке задоволення від поїздки до міста-героя Києва.