Підсумкове засідання СНГ "Банківський аналітик"

8 червня 2017 року Студентський науковий гурток кафедри банківської справи «Банківський аналітик» провів підсумкове засідання. Голова студентського наукового гуртка Марія Вільшанська розпочала засідання, зауваживши про необхідність підбиття підсумків роботи гуртка за 2016-2017 н. р. та висвітлення досягнень гуртківців в їх науково-дослідній роботі.

У підсумковому засіданні взяли участь: завідуючий кафедрою банківської справи, д.е.н., професор О.В. Дзюблюк, куратори гуртка В.Я. Рудан, Г.М. Забчук та члени студентського наукового гуртка «Банківський аналітик». Марія Вільшанська прозвітувала про діяльність гуртка за 2016 – 2017 н. р., що здійснювалась за активного сприяння викладачів кафедри банківської справи, які допомагали в підготовці доповідей, виступів і в організації запланованих наукових заходів.

За звітний період студенти-гуртківці також взяли участь у Всеукраїнських конференціях, Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, круглих столах, організованих спільно з колегами із студентського наукового гуртка «Грошова парадигма» на університетському рівні, наукових семінарах. Цікавими були і похід в Тернопільський обласний драматичний театр  ім. Т.Г. Шевченка й поїздка-екскурсія в Музей Національного банку в м. Києві.

Також на засіданнях гуртка, які проводились кожного тижня у четвер, аналізувалась тематична інформація й заслуховувались цікаві повідомлення про функціонування банківської системи України й зарубіжних країн, підготовлені студентами-членами гуртка.

Завідуючий кафедрою банківської справи, д.е.н., професор О.В. Дзюблюк зауважив про те, що СНГ «Банківський аналітик» успішно функціонує при кафедрі банківської справи, прославляючи студентську науку Тернопільського національного економічного університету. Завідуючий кафедрою банківської справи також висловив щиру подяку гуртківцям, голові та кураторам,  побажавши їм реалізації задуманих планів, досягнення життєвих цілей та гарного літнього відпочинку.

Найактивніші гуртківці були нагороджені пам’ятними подяками за сумлінне навчання, активну життєву позицію, креативність, вагомі внески в організацію наукової роботи гуртка та з нагоди закінчення навчального року.

На засіданні були також висвітлені кадрові зміни у діяльності гуртка. Зокрема, обрано нового голову студентського наукового гуртка – Ольгу Гнатів, заступником ж призначено Євгена Безкоровайного.

Голова студентського наукового гуртка «Банківський аналітик» Марія Вільшанська, підсумовуючи засідання, від імені гуртківців висловила вдячність  професорсько-викладацькому колективу кафедри банківської справи за постійну допомогу і влучні поради, а також закликала гуртківців до співпраці на такому ж високому рівні.