Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Підсумкове засідання СНГ "Грошова парадигма"

14 червня 2017 року відбулось останнє у навчальному році засідання СНГ кафедри банківської справи «Грошова парадигма». На заході були присутні: завідувач кафедри банківської справи, доктор економічних наук, професор Олександр Валерійович Дзюблюк, куратори: к.е.н., доцент Ольга  Олегівна Іващук та к.е.н., доцент Олена Леонідівна Малахова, а також учасники студентського наукового гуртка.

Розпочала захід із вступними словами Голова гуртка Марія Марусин. Студентка відзвітувала за проведені заходи у 2016-2017 навчальному році, а також про їхні результати. СНГ «Грошова парадигма» взяв участь у двох наукових круглих столах на теми: «Фіскально-монетарне регулювання в умовах кризової економіки» та «Сучасний стан та проблеми активізації банківського кредитування в Україні», чотирьох наукових семінарах, у Всеукраїнській науковій інтернет-конференції «Перспективи розвитку банківської системи у глобальному фінансовому середовищі», а також у конкурсі наукових робіт, де учасники гуртка здобули високі перемоги.                                                                 

Олександр Валерійович Дзюблюк, д.е.н., професор зазначив, що СНГ «Грошова парадигма» успішно діє на кафедрі ще з 2008 року. Також було сказано, що саме завдяки гуртку студенти можуть розвиватися всебічно. О. В. Дзюблюк професор, д.е.н. відмітив високі досягнення Марії Марусин, а також подякував усім гуртківцям за плідну працю.                                      

Усіх учасників було нагороджено за активну участь в організації діяльності студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Грошова парадигма».

Зважаючи на те, що Марія Марусин вже завершує свою діяльність у якості Голови СНГ «Грошова парадигма», учасники підготували їй приємний сюрприз. Марія Марусин висловила вдячність професорсько-викладацькому колективу кафедри банківської справи та учасникам гуртка, а також побажала усім приємного відпочинку.