Бажаємо всім чудових літніх канікул!)

Ось і промайнув ще один навчальний рік: для когось – наступний, а для когось особливий – перший у статусі студента  і, можливо, найважчий, бо довелося звикати до нових умов навчання та проживання, відповідальності, самостійності та зрілості, нових друзів та викладачів… Рік був важким, але й цікавим, багатим на нові знання, події, спомини, знайомства, набуття нового досвіду, успіхи й досягнення.

Для того, щоб поділитися враженнями та згадати найяскравіші моменти минулого року навчання, наші студенти-першокурсники разом зі своїми кураторами Г. М. Забчук та О. В. Метлушко вирушили на пікнік, де цікаво й весело провели час. У колі щирих друзів відпочили і поспілкувалися у невимушеній обстановці.

Канікули…. Ні, навіть не так. КАНІКУЛИ!!! Слово, яке без заперечення викликає почуття радості та нестримного щастя.

Бажаємо всім студентам гарного і змістовного літнього відпочинку, хорошого настрою, набратися сил та з новими враженнями чекаємо Вас на початку нового навчального року в стінах нашого університету!