23331072 1493319794069437 2532407075026351534 oВ межах проведення тижня фінансової грамотності відбувся брейн-ринг «Що? Де? Коли?» між студентами наукових гуртків «Фінансова просвіта / Financial education» (факультет фінансів), «Банківський аналітик» і «Грошова парадигма» (факультет банківського бізнесу).

Учасниками інтелектуальної гри стали команди «Акули фінансів», «Грошенята», «Золотий резерв», «Банківська мафія».
Рада Старійшин у складі завідувача кафедри фінансів ім. С. І. Юрія професора Ольги Павлівни Кириленко, завідувача кафедри банківської справи професора Олександра Валерійовича Дзюблюка, декана факультету фінансів Андрія Ярославовича Кізими, професора Тетяни Олексіївни Кізими, декана факультету банківського бізнесу Богдана Петровича Адамика контролювали дотримання правил проведення інтелектуальної гри.

Всі команди продемонстрували високий рівень підготовки, логіку мислення та креативність. Під час гри розпалилась справжня напружена боротьба, кожна команда бажала стати переможцем і випередити конкурентів. Під час гри деякі запитання здалися аудиторії легкими, інші складними; були «проблемні» запитання, де гравці вловлювали логіку, але... їх відповіді виявлялись хибними. Команди раділи і аплодували, коли вдавалось знайти правильну відповідь.
Бурхливу підтримку гравці отримали від своїх вболівальників.

За результатами гри перемогу здобула команда «Золотий резерв». Усі учасники брейн-рингу «Що? Де? Коли?» отримали сертифікати про участь у інтелектуальній грі.
Організатори брейн-рингу «Що? Де? Коли?» доценти кафедри фінансів імені С.І. Юрія Володимир Петрович Горин та Світлана Любомирівна Коваль, доцент кафедри банківської справи Ольга Олегівна Іващук вдячні членам команд, всім присутнім за шквал позитивних емоцій та гарний настрій.

Стаємо успішними та фінансово грамотними разом!