image 0 02 05 dbe893e01c2c00f3e7e76087fcec3b0c64ac35377f809efbfe77fa0987124022 V29 листопада 2017 в рамках проведення тренінгів з дисциплін студенти групи ЕЕП-21 разом із викладачем к.е.н., доцентом кафедри банківської справи Стечишин Тетяною Богданівною практикувались на теренах банківської справи. Метою такого тренінгу було показати, що знання студентів, здобуті на заняттях, є затребуваними у практичному аспекті.

На занятті відбулась ділова гра «Імітаційний банк», де була змодельована ситуація практичної діяльності банку. Студенти спробували себе в ролі Голови правління банку (Культенко Ярослав), провідних топ-менеджерів банку: Голова КУАП – Ляхович Ілона, члени комітету – Торчинович Соломія та Волошин Ірина, а також працівниками фрон-офісу банківської установи: Підборочинська Надія, Обшарська Ірина та Гаврилюк Іванна. Найінтригуючим моментом під час тренінгу була зустріч працівників банку із першими клієнтами, зокрема «невдоволеною пенсіонеркою» - Мамчур Дарією, надзвичайно обізнаним користувачем банківських послуг – Мугиром Олексієм та необізнаною студенткою Капітулою Тетяною.

Заняття відбувалось у невимушеній атмосфері, студенти мали змогу відчути всі труднощі у роботі як банківського працівника так і клієнта банку, що надало їм впевненості та мотивації у майбутньому навчанні. Студенти здобули практичні навики вміння працювати з банківською документацією; приймати рішення, адекватні ситуації, а також набули навичок ділового спілкування.