День відкритих дверей

25158440 757850384416734 6831638510958862317 nСьогодні на часі питання здобуття якісної освіти та отримання високооплачуваної роботи. Відійшли в минуле роки, коли наявність диплому була потрібна лише для престижу. Диплом у ХХІ столітті – це документ, що засвідчує, що у тебе був шанс чогось навчитися, і як ти ним скористаєшся залежить лише від тебе одного, від твоєї працелюбності, бажання пізнати щось нове, вміння не змарнувати дорогоцінного часу й використати  досвід інших на свою користь.

10 грудня у Тернопільському національному економічному університеті відбувся День відкритих дверей. Юнаки та дівчата прийшли поспілкуватися з адміністрацією, деканами, директорами інститутів, студентами, випускниками, роботодавцями, щоб обрати фах та визначитися  у який заклад вищої освіти вступати.

 

Саме Тернопільський національний економічний університет є тим освітнім центром, де кожна молода людина набуває  знань і умінь, зростає особистісно, шукає себе у різних сферах – науковій діяльності, спорті, мистецтві, сфері студентського самоврядування.

До присутніх звернувся ректор, доктор економічних наук, професор А. І. Крисоватий: «Ви повинні обрати той університет, який допоможе вам, молоді люди, йти впевнено, цілеспрямовано життєвими стежинами й писати свою історію успіху, сходити на свою вершину. ТНЕУ – це міцна згуртована команда, яка поєднує у собі студентський запал і мудрість наставників, якісне навчання і цікаве дозвілля, престижну освіту в Україні і широкі можливості навчання закордоном, працевлаштування в українських і зарубіжних компаніях та набуття практичних навиків під час стажування, сучасна матеріально-технічна база».

Шановні випускники! Перед вами відкривається дуже широкий спектр напрямів підготовки і спеціальностей – економіка, фінанси, банківська справа, облік і аудит, міжнародні економічні відносини, юридичні науки, комп’ютерні інформаційні технології, економічна безпека, сфера документознавства та інформаційної діяльності, соціологія та психологія. Бажаємо зробити правильний вибір!