Відбулося останнє у 2017 році засідання студентських наукових гуртків

25383043 1503799323008471 1910975407 o11 грудня відбулося останнє у 2017 році засідання студентських наукових гуртків кафедри банківської справи «Грошова парадигма» та «Банківський аналітик». На заході були присутні: куратори гуртків к.е.н., доцент Ольга  Олегівна Іващук, к.е.н., доцент Олена Леонідівна Малахова та к.е.н., доцент Забчук Галина Михайлівна та к.е.н., ст. викладач Рудан Віталій Ярославович, а також учасники двох студентських наукових гуртків.

Розпочала захід із вступними словами голова СНГ «Грошова парадигма», студентка групи ФБС-32 Марія Дідик. Студентка висловила вдячність професорсько-викладацькому колективу кафедри банківської справи та учасникам гуртка за цікаво та корисно проведений разом час. А на завершення Марія побажала усім приємного відпочинку та веселих свят.

Куратори також були дуже вдячні студентам за активну участь в діяльності гуртків та побажали їм гарно відпочити  на канікулах і в новому році з новими силами повернутися до навчання та до наукової роботи.

Провести засідання було вирішено в одному із закладів Тернополя. Тому в неофіційній атмосфері студенти та викладачі згадали про яскраві моменти із життя гуртків та подякували один одному за плідну співпрацю та незабутні емоції, які отримали за ці півроку.

Автор: студентка 2 курсу Ярослава Ковальчук.