Конкурс наукових робіт

29939208 989569421226749 189638840 n

У Харківському навчально-науковому інституті Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» 3 квітня 2018 року відбувся II етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

На підсумково-практичній конференції презентувала свою доповідь студентка третього курсу факультету банківського бізнесу, голова СНГ кафедри банківської справи «Грошова парадигма» Марія Дідик. Вона виступила із науковою доповіддю на тему: «Забезпечення стабільності банківської системи в умовах фінансової кризи», яка була виконана під чітким керівництвом к.е.н., доцента кафедри банківської справи Тетяни Богданівни Стечишин. За результатами Всеукраїнської науково-практичної конференції, на якій захищали свої роботи 22 студенти з різних університетів, Марія Дідик була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Також учасники підсумкової конференції мали змогу побувати в «Музеї грошей», що функціонує на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», де послухали цікаві та пізнавальні факти про гроші в різні історичні періоди.

Колектив кафедри банківської справи вітає Марію із значним науковим досягненням і бажає подальших творчих звершень!