Вітаємо учасників Олімпіади!

received 21311422928526118-20 квітня 2018 р. в Університеті державної фіскальної служби України м. Ірпінь відбулась Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Банківська справа». Олімпіада проходила у 3 тури: І тур – комп’ютерне тестування; ІІ тур – виконання письмових завдань (ситуаційні практичні завдання та проблемно-дискусійне питання); ІІІ тур – бліц-турнір для призерів.

Участь в Олімпіаді взяли студенти факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету Григор’єв Максим Вячеславович та Безкоровайний Євген Ярославович.

У роботі журі Олімпіади участь взяла к.е.н. доцент кафедри банківської справи Ольга Олегівна Іващук.

За результатами олімпіади Григор’єв Максим нагороджений дипломом ІІІ ступеня, Безкоровайний Євген – грамотою за критичне мислення до вирішення завдання.

Слід відзначити високу організацію проведення Олімпіади та подякувати Оргкомітету за створення належних умов студентам-учасникам, роботі журі та апеляційної комісії.

Вітаємо Григор’єва Максима і Безкоровайного Євгена за високі досягнення, бажаємо і в майбутньому таких же успіхів!