Екскурсія в музей грошей НБУ

IMG 560330 травня студенти СНГ «Грошова парадигма» та СНГ «Банківський аналітик» факультету банківського бізнесу, а також куратори гуртків к.е.н., доцент Іващук О. О., к.е.н., доцент Малахова О. Л., к.е.н., старший викладач Рудан В. Я. відвідали Музей грошей в НБУ. Студенти мали змогу побачити старовинні монети часів українського козацтва, Київської Русі і навіть трипільської культури, а також дізнатись про історію сучасних банкнот і монет різних держав світу. Не обійшлося і без колекції банкнот, які випустив Національний банк України. Пізніше кожен зміг викарбувати власну монету.
У Києві всі встигли і відпочити, і намилуватись архітектурою стародавнього Києва. Ми відвідали визначні пам’ятки культури, побували на Софіївській площі, спустилися на центральну вулицю столиці – Хрещатик, прогулялись Маріїнським парком та насолодились чудовими краєвидами столиці. Студенти і викладачі гарно й весело провели час та відкрили для себе нові куточки Києва.