Результати конкурсу наукових робіт

результати конкурсу24 травня 2018 року підвели підсумки ІІІ-го Всеукраїнського конкурсу творчих робіт на економічну тематику у 2017-2018 н. р., присвяченого 40-річчю факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету, який організувала кафедра банківської справи.

Варто зауважити, що конкурс набуває все більшої популярності, цьогоріч у ньому взяли участь понад 60 учнів загальноосвітніх шкіл та студентів коледжів. Зокрема, найактивнішими виявились ЗОШ № 24 м. Тернополя, ЗОШ № 13 м. Тернополя, Великоберезовицька ЗОШ, Збаразька ЗОШ №1, а також Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.

Роботи, подані на конкурс, були ретельно прорецензовані журі конкурсу, до складу якого входили д.е.н., професор, завідувач кафедри банківської справи ТНЕУ Дзюблюк О. В. (голова журі) та викладачі кафедри банківської справи. Надзвичайно приємно, що учні та студенти підійшли творчо до розкриття запропонованих тем, які стосувались актуальних проблем, зокрема: Що таке гроші і чи будуть вони потрібними у майбутньому нашій державі?; Яким я уявляю банк майбутнього?; Що б я порадив (порадила) банкіру сьогодні, щоб йому довіряли?; Чи варто користуватись кредитом мені та моїй сім’ї?; Як заробити гроші, користуючись кредитною карткою?; Що потрібно для того, щоб заробити мільйон у банку? Окремі учасники запропонували свої теми щодо майбутнього економічного розвитку України та світу, зокрема питання, які стосуються обігу криптовалют в економічному просторі, що теж високо оцінило поважне журі.

За результатами таємного голосування журі запропонувало нагородити учасників дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, грамотами за перемогу у визначених номінаціях, а також грамотами участь у конкурсі. Зокрема: 

Дипломами І ступеня нагороджені

Ванкевич Аміна – учениця 10 класу Збаразької ЗОШ №1

Демчук Анастасія – учениця 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Качуровський Орест – студент Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Кульчицька Діана – учениця 11 класу Великоберезовицької ЗОШ

Маршутка Анастасія – учениця 11 класу ЗОШ № 13 ім. Андрія Юркевича м. Тернополя

Дипломами ІІ ступеня нагороджені

Гуменна Юліта – учениця 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Гумницька Вероніка – учениця 11 класу Великоберезовицької ЗОШ

Микуляк Тетяна – учениця 11 класу ЗОШ № 13 ім. Андрія Юркевича м. Тернополя

Панчук Галина – студентка Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Рекис Оксана – студентка Чортківського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Романюк Юлія – студентка Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Стрілецька Вікторія – учениця 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені

Андрушків Володимир – учень 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Білан Катерина – студентка Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Верхолаз Олег – студент Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Костогриз Катерина – учень 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Кудряшова Лілія – учениця 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Панчук Віктор-Богдан – студент Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Сорока Віолета – учениця 11 класу Великоберезовицької ЗОШ

Швед Вікторія – студентка Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Дипломами за участь нагороджені:

Адлахович Олександр – учень 11 класу ЗОШ № 13 ім. Андрія Юркевича м. Тернополя

Антонюк Антон – учень 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Афінович Владислав – учень 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Борух Вікторія – учениця 10 класу Великоберезовицької ЗОШ

Вирозуб Діана – учениця 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Вонс Ярослав – учень 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Гевко Ольга – учениця 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Гевчук Тарас – учень 10 класу Великоберезовицької ЗОШ

Горбачук Світлана – студентка Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Граб Дмитро – учень 10 класу Великоберезовицької ЗОШ

Домбровська Тетяна – учениця 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Дурдела Тарас – учень 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Жарій Андрій – учень 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Канюка Роман – студент Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Крук Юліанна – учениця 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Медюх Юлія – студентка Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Муляр Олександр – учень 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Німаш Тарас – учень 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Олексів Аліна – студентка Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Пиріжок Сергій – учень 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Римар Святослав – учень 11 класу ЗОШ № 24 м. Тернополя

Рудько Діана – учениця 11 класу ЗОШ № 13 ім. Андрія Юркевича м. Тернополя

Садівник Мар’ян – учень 11 класу ЗОШ № 13 ім. Андрія Юркевича м. Тернополя

Ставінська Каріна – студентка Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Станіславчик Віталій – учень 11 класу ЗОШ № 13 ім. Андрія Юркевича м. Тернополя

Сусла Ігор – учень 11 класу ЗОШ № 13 ім. Андрія Юркевича м. Тернополя

Топоровська Ліля – студентка Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Туркевич Вікторія – студентка Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Яцишин Ігор – студент Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Подяками нагороджені

Дідич Оксана Йосипівна – вчитель географії та економіки ЗОШ № 13 ім. Андрія Юркевича м. Тернополя

Іващук Ольга Олегівна – к.е.н., доцент кафедри банківської справи, викладач дисципліни «Гроші та кредит» в Чортківському коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Макаровська Галина Іванівна – вчитель географії та економіки ЗОШ № 24

Павлик Леся Володимирівна – вчитель географії та економіки Збаразької ЗОШ №1

Рудан Віталій Ярославович – к.е.н., доцент кафедри банківської справи, викладач дисципліни «Гроші та кредит» в Тернопільському коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Стодола Інна Вікторівна – вчитель географії та економіки Великоберезовицької ЗОШ

Також колектив кафедри банківської справи висловив щиру подяку вчителям шкіл та викладачам коледжів за активну підтримку учнівської та студентської молоді у творчому пошуку, забезпечення рівня фінансової грамотності учнів і студентів та сприяння у проведенні ІІІ-го Всеукраїнського конкурсу творчих робіт на економічну тематику у 2017-2018 н. р.

Оргкомітет конкурсу вітає переможців із значними науковими досягненнями і бажає подальших звершень!!! Окремо висловлюємо щиру подяку всім учасникам конкурсу, науковим керівникам та вельмишановному журі за можливість проведення наукового заходу, який дозволяє розкривати творчий потенціал молоді!!!

Автор: голова організаційного комітету конкурсу, к.е.н., доцент кафедри банківської справи Тетяна Богданівна Стечишин