Відбулося підсумкове засідання СНГ "Грошова парадигма"

DSC 036411 червня 2018 року відбулося останнє у цьому навчальному році засідання СНГ кафедри банківської справи «Грошова парадигма». На заході були присутні завідувач кафедрою банківської справи, доктор економічних наук, професор Олександр Валерійович Дзюблюк, куратори к.е.н., доцент Ольга Олегівна Іващук та к.е.н., доцент Олена Леонідівна Малахова, а також учасники студентського наукового гуртка.

Розпочала захід із вступними словами Голова гуртка Марія Дідик. Підсумувавши, вона зазначила, що у 2017-2018 навчальному році гуртківці провели два наукових круглих столи та три семінари в межах гуртка; круглий стіл, проведений спільними зусиллями з кафедрою банківської справи та колегами «Банківським аналітиком», на тему: «Сучасні банківські кризи: причини, наслідки та шляхи подолання». Студенти взяли участь у Всеукраїнських наукових інтернет-конференціях «Банківська система України: стабілізація та драйвери зростання», «Актуальні питання функціонування фінансового ринку в умовах кризових явищ світової економіки», а також у конкурсі наукових робіт, де учасники гуртка здобули високі результати.

Олександр Валерійович Дзюблюк, д.е.н., професор, зазначив, що саме завдяки гуртку студенти можуть розвиватися всебічно, а також подякував усім учасникам за плідну працю. Усіх гуртківців було нагороджено подяками за активну участь в організації діяльності студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Грошова парадигма». Марія Дідик висловила вдячність професорсько-викладацькому колективу кафедри банківської справи, учасникам гуртка та побажала усім приємного літнього відпочинку.

Автор: студентка ФББ Марія Дідик.