Відбудлся останнє в цьому навчальному році засідання СНГ "Банківський аналітик"

image 0 02 04 d3f9e7104980afa012a3b821934684e10e7db9f47d36fe352f67b9e569f3d8bc V14 червня 2018 року відбулося останнє засідання у цьому навчальному році СНГ кафедри банківської справи «Банківський аналітик». На заході були присутні завідувач кафедрою банківської справи, доктор економічних наук, професор Олександр Валерійович Дзюблюк, куратор к.е.н., доцент Забчук Галина Михайлівна, а також учасники студентського наукового гуртка.

Розпочала захід із вступними словами Голова гуртка Гнатів Ольга. Підсумувавши, вона зазначила, що у 2017-2018 навчальному році гуртківці провели три наукових семінари та три круглих столи в межах гуртка; також спільно із кафедрою банківської справи та гуртком «Грошова парадигма» круглий стіл на тему: «Сучасні банківські кризи: причини, наслідки та шляхи подолання». Студенти взяли участь у Всеукраїнських наукових інтернет-конференціях «Банківська система України: стабілізація та драйвери зростання», «Актуальні питання функціонування фінансового ринку в умовах кризових явищ світової економіки», також у XVIII Міжнародній науковій конференції молодих вчених, аспірантів та студентів «Проблеми розвитку фінансово-кредитної системи», а ще в ХII міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в XXI столітті: національна візія та виклики глобалізації». Також, учасники нашого гуртка представили себе на олімпіаді із «банківської справи», де здобули хороші результати.

Олександр Валерійович Дзюблюк, д.е.н., професор, зазначив, що саме завдяки гуртку студенти мають змогу розвиватися, а також подякував усім учасникам за плідну працю та наполегливість. Усіх гуртківців було нагороджено подяками за активну участь в організації діяльності СНГ кафедри банківської справи «Банківський аналітик».

Гнатів Ольга висловила вдячність колективу кафедри банківської справи за всебічну підтримку та внесок у розвиток гуртка, учасникам гуртка за старання, побажала не зупинятися на досягнутому та підкорювати бажані вершини.

Після офіційного засідання учасники гуртка разом із куратором відпочивали у піцерії «Маяк».

Автор: студентка ФББ Олена Давидюк.