Студенти першого курсу факультету банківського бізнесу груп ФБС-11 та ЕА-11 стали переможцями конкурсу «Ми – нова генерація» 2018 року!

42781538 700099517015598 3985590390668394496 oУ Тернопільському національному університеті завершився конкурс-представлення академічних груп першого курсу "Ми - нова генерація", котрий тривав впродовж п"яти днів. Участь у конкурсі взяли 36 команд студентів-першокурсників. Динамічно, життєрадісно, ритмічно при повному залі пройшов форум молодої генерації майбутнього України! Своїми враженнями про подію поділився куратор групи ФБС-11, к.е.н., доц. кафедри банківської справи Ярослав Іванович Чайковський.

У п’ятницю, 28 вересня 2018 року, разом зі студентами факультету банківського бізнесу, групи ФБС-11, в яких я виконую обов’язки куратора, групи ЕА-11, студентським деканом Кирилом Михайловим, студентами старших курсів, був на представленні груп першого курсу юридичного факультету в конкурсі «Ми – нова генерація». Представлення груп тривало до 16 год.

З 16 год. ведучий Юрій Дзюла оголоcив перерву з метою, щоб члени журі зібралися в дорадчій кімнаті для обговорення результатів виступів та відео презентацій груп перших курсів всіх факультетів Тернопільського національного економічного університету.

В актовій залі першого корпусу ТНЕУ зібралися студенти всіх факультетів, куратори перших та старших курсів, викладачі. Тут неймовірна обстановка, лунає музика, студенти різних факультетів танцюють, співають українські пісні, шлягери, взаємно та дружньо підтримують один одного. Дійсно, ТНЕУ – це велика дружня родина. Всі в очікуванні результатів конкурсу, адреналін підвищується.

І ось о 17 год. ведучий Юрій Дзюла виходить на сцену та оголошує, що члени журі визначились з номінантами та призерами, запрошує на сцену голову профкому студентів Антона Шевчука для вручення нагород. Спочатку оголошують та вручають нагороди за різними номінаціями. Потім оголошують призерів за третє і друге місця. І ось, довгоочікуваний результат. Переможцями конкурсу «Ми – нова генерація» оголошуються студенти першого курсу груп ФБС-11 та ЕА-11 факультету банківського бізнесу.

Як куратор групи ФБС-11 хочу висловити вдячність організаторам конкурсу «Ми – нова генерація»,оскільки студенти груп перших курсів більше здружилися між собою та між факультетами, членам журі, які у непростому виборі найкращих груп факультетів ТНЕУ вибирали номінантів і переможців, декану факультету банківського бізнесу Богдану Петровичу Адамику, завідувачу кафедри банківської справи Олександру Валерійовичу Дзюблюку, які висловили довіру бути куратором студентів-першокурсників, студентському декану Кирилу Михайлову, студентам старших курсів, які підтримували першокурсників, допомагали в постановці танців, розробці сценарію та зйомці відео-презентації, студентам інших факультетів за взаємну підтримку та, звичайно, студентам першого курсу, які майже кожного дня брали участь в репетиціях. Позаду репетиції, переживання, очікування результатів.

Вітаю з перемогою студентів групи ФБС-11 та групи ЕА-11 факультету банківського бізнесу в конкурсі «Ми – нова генерація» 2018 року!

Автор: к. е. н., доц.. кафедри банківської справи Я. І. Чайковський.