Увага! КОНКУРС!!!

43494454 577820092651914 8835741394325733376 nДорогий старшокласнику!

Якщо Ти хочеш провести час у веселій, драйвовій компанії студентів,

якщо Ти хочеш висловити власну думку щодо майбутнього,

якщо Ти просто чогось хочеш у житті,

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Кафедра банківської справи

запрошує Тебе взяти участь у ІV-му Всеукраїнському конкурсі творчих робіт на економічну тематику.

Напиши твір-роздум на одну із запропонованих тем та отримай винагороду:

• Що таке гроші і чи будуть вони потрібні нашій державі у майбутньому?
  • Яким я уявляю банк майбутнього?
  • Що б я порадив (порадила) банкіру сьогодні, щоб йому довіряли?
  • Чи варто користуватись кредитом мені та моїй сім’ї?
  • Як заробити гроші, користуючись кредитною карткою?
  • Що потрібно для того, щоб заробити мільйон у банку?

Конкурс розпочинається з 1 жовтня 2018 року, проводиться на території України і триватиме до 1 травня 2019 року.

За умовами конкурсу, його учасники повинні надіслати власну творчу роботу, яка може бути виконана індивідуально, у співавторстві або під керівництвом вчителя чи наставника, обов’язково зазначивши анкетні дані:  прізвище, ім’я; навчальний заклад; номер моб. телефону та e-mail для контактів.

Критерії оцінювання: перспективність ідеї; новизна; стилістика та логіка викладення матеріалу; креативність.

Виконані роботи необхідно надіслати до 15 травня 2019 року за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 3, Факультет банківського бізнесу (з поміткою: на конкурс творчих робіт)

Відповідальна особа – к.е.н., доцент кафедри банківської справи Тетяна Богданівна СТЕЧИШИН; тел.. +38 097 331 10 31

Усі автори будуть нагороджені цінними подарунками та запрошені на святкову феєрію – концерт, присвячений Дню банкіра (травень 2019 року).

Успіхів та творчого натхнення!