Співпраця з ПАТ "АКБ "Львів"

IMG 1417Кафедра банківської справи налагодила тісну партнерську співпрацю з відділенням ПАТ АКБ «Банк Львів» у Тернопільській області.

«Банк Львів» – це банк із швейцарським акціонером, на ринку більше 28 років. Робота Банку щорічно оцінюється різноманітними рейтинговими агентствами. У 2015 році незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI-Rating» підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів ПАТ АКБ «Львів» на рівні «5», що характеризує банк як надійну фінансову установу. З метою визначення потреб клієнтів та покращення рівня обслуговування працівники банку провели анкетування серед викладачів кафедри банківської справи та ознайомили їх з банківськими продуктами.

Кафедра банківської справи забезпечує студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» базою практики та сприяє у працевлаштуванні. Зокрема, 30 жовтня 2018 р. о 14,30 год відбувся первинний відбір кандидатів на посаду менеджера по роботі з клієнтами ПАТ АКБ "Львів". Представники банку на чолі з директором Тернопільського відділення ПАТ АКБ "Львів"  Гнатівим Віталієм Степановичем провели тестування претендентів. Про результати конкурсного відбору буде повідомлено в індивідуальному порядку.

Бажаємо успіхів, натхнення та здобутків нашим студентам!