«Фінансові бої»

IMG fb9e31f7365ebf26514d656d64af2103 V13 листопада у рамках «Тижня фінансової грамотності» учасники та викладачі студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Банківський аналітик» Тернопільського національного економічного університету організували просвітницький захід для учнів 11-х класів Тернопільської загальноосвітньої школи № 16 імені Володимира Левицького з метою стимулювання учнівської молоді до застосування фінансових знань в процесі формування фінансової культури та  професійного самовизначення.
Модератором заходу виступила к.е.н., доцент кафедри банківської справи Забчук Галина Михайлівна, а також учасники студентського наукового гуртка «Банківський аналітик» Безкоровайний Євген, Гнатів Ольга та Глухий Микола.      
В умовах сьогодення сучасний освітній процес вимагає впровадження інновацій, які сприяють формуванню всебічно розвиненої особистості, тому особливої актуальності набуває питання компетентності у економічних питаннях.
Саме тому першим етапом у проведенні даного заходу виступило інтелектуальне змагання «Фінансові бої», яке було націлене на підвищення рівня фінансової грамотності учасників в процесі пошуку відповідей на цікаві питання та виявлення найсильніших в розумінні своїх прав як споживачів банківських послуг. 
Надалі учні мали змогу ознайомитись з особливостями глобальних сервісів безконтактної оплати за допомогою смартфонів та застосувати отримані знання на практиці, оскільки  в умовах сьогодення бути обізнаним у сфері банківських послуг та продуктів надзвичайно важливо. 
Нині підвищення рівня фінансової грамотності громадян є запорукою успішного майбутнього нашої держави і підтверджує той факт, що формування фінансової культури позитивно впливає як на рівень життя населення, так і на створення сприятливого клімату для розвитку економіки.      

Автор: студентка ФББ Ольга Гнатів.