Ефір на радіо

IMG E1588Сьогодні, 30 листопада 2018 року, студенти та викладачі кафедри банківської справи Тернопільського національного економічного університету мали нагоду презентувати «Банківську справу» у прямому ефірі Тернопільського обласного радіо Тернопільської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України.

На запрошення журналістки Анастасії Благої взяли участь у передачі «Дитячий марафон». Ця радіопередача висвітлює проблеми та можливості молоді. Відтак учасники мали змогу представити особливості життя та діяльності студентів і викладачів кафедри банківської справи Тернопільського національного економічного університету.

Насамперед анонсували конкурс творчих робіт на економічну тематику, котрий триватиме до 1 травня наступного року. Слухачів цікавили його вимоги: хто може бути його учасником, які теми мають бути розкритими, критерії оцінювання та можливість одержати призові місця. К.е.н., доцент кафедри банківської справи Тетяна Стечишин відповіла на запитання, а також запросила усіх бажаючих долучитись до участі в конкурсі.

Окрім того, к.е.н., доцент кафедри банківської справи Ольга Метлушко представила просвітницьку роботу колективу. Інформація про уроки фінансової грамотності, фінансові бої, різноманітні ігри, що проводить колектив кафедри разом зі студентами, викликали жваве обговорення у студії (відзначимо, що передача транслювалась у прямому ефірі із можливістю додзвону слухачів). Також Ольга розповіла про родзинку факультету банківського бізнесу – музей історії грошей, про величезну кількість експонатів, представлених там, а також можливості відвідин даного підрозділу університету для всіх бажаючих.

Не забули обговорити і наукову діяльність. У студії також були присутні учасники студентського наукового гуртка «Грошова парадигма» Віта Слободецька та Василь Бернатович. Зокрема студенти відзначали, що робота у наукових гуртках, які діють при кафедрі банківської справи, яких до речі функціонує два – «Грошова парадигма» та «Банківський аналітик» – дає можливість швидко адаптуватись до навчання в університеті, також значні конкурентні переваги при працевлаштуванні.

Наприкінці передачі представник студактиву факультету банківського бізнесу Микола Глухий розповів про дозвілля та поділився враженнями від участі у творчих конкурсах, які організовують в університеті. Це, зокрема, конкурси «Ми – нова генерація», «Студентська ліра» та інші. Не оминули увагою заходи, які організовують студенти-активісти для своїх колег: «Ніч на факультеті», «Андріївські вечорниці» тощо.

Крім того гості студії поділились планами на майбутнє та запросили слухачів активно приєднуватись до сторінок у соцмережах і брати участь у всіх заходах, пропонованих кафедрою банківської справи та факультетом банківського бізнесу ТНЕУ.

Висловлюємо подяку журналісту Анастасії Благій, звукорежисеру Галині Зубик та всьому творчому колективу Тернопільського обласного радіо за можливість презентувати свою роботу. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/groups/208936806344790/permalink/365215127383623/