Щиро вітаємо з перемогою!

IMG 2473Упродовж 5 квітня 2019 р. у Державному вищому навчальному закладі «Університет банківської справи» м. Харків відбувся 2 тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з банківської справи. На розгляд галузевої конкурсної комісії надійшло 54 студентські наукові роботи з 33 вищих навчальних закладів.

Студентка 4 курсу факультету банківського бізнесу Шикеринець Ілона, презентувавши результати наукової роботи на тему: «Ефективність впливу монетарної політики на стабільність банківської системи», науковий керівник - к.е.н., доцент кафедри банківської справи Балянт Г.Р., здобула перемогу і нагороджена дипломом II ступеня.

Щиро вітаємо Ілону та її наукового керівника з перемогою! Бажаємо натхнення та успіхів у подальшій науковій діяльності!