Вітаємо з перемогою!

204AE18D 93FD 4B62 96E2 ABAD488C67EEШостого червня 2019 року на факультеті фінансів ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбувся  другий, заключний, тур Шостого Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку».

Студентка 3 курсу факультету банківського бізнесу Тріщ Христина, презентувавши результати наукової роботи на тему: «Трансформація грошового ринку в Україні: сучасні тенденції та виклики», науковий керівник - к.е.н., доцент кафедри банківської справи Малахова О. Л., здобула перемогу і нагороджена дипломом IIІ ступеня.

Щиро вітаємо Христину та її наукового керівника з перемогою! Бажаємо натхнення та успіхів у подальшій науковій діяльності!