Відбулося підсумкове засідання гуртка "Банківський аналітик"

зображення viber 2019 06 10 18 36 3410 червня 2019 рр. відбулось останнє у навчальному році засідання СНГ кафедри банківської справи «Банківський аналітик». На заході були присутні завідувач кафедрою банківської справи, доктор економічних наук, професор Дзюблюк, Олександр Валерійович, куратори - к.е.н., доцент Забчук Галина Михайлівна та к.е.н., доцент Сороківська Зоряна Казимирівна, а також учасники студентського наукового гуртка.       

Із вітальним словом розпочала захід голова СНГ «Банківський аналітик» Гнатів Ольга, висловивши подяку кожному із учасників за докладені зусилля та наполегливість у роботі гуртка впродовж року.

Підсумувавши результати, вона зазначила, що  у 2018-2019 н. р. гуртківці провели три наукових семінари та три круглих столи в межах гуртка, а також спільно із гуртком «Грошова парадигма» взяли участь у круглому столі, який організувала кафедра банківської справи  ТНЕУ на тему: «Функціонування банківської системи України в умовах глобалізаційних викликів»». Також студенти взяли участь у Всеукраїнських науково-практичних    Інтернет-конференціях «Монетарні та фінансові аспекти стабільного економічного розвитку» ( м. Тернопіль) та «Розвиток банківських послуг та інновацій в цифровій економіці»(м. Київ).

Не менш важливими стали здобутки гуртківців, які гідно представили результати наукової діяльності у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Банківська справа» (диплом IV ст.) та Всеукраїнському   конкурсі студентських наукових робіт із банківської справи (диплом II ст.).      

До вітального слова доєднався доктор економічних наук, професор Дзюблюк, Олександр Валерійович, подякував гуртківцям за плідну роботу та досягнуті здобутки впроводж року, зазначивши при цьому, що науково-дослідна робота учасників гуртка слугує потужним засобом у формуванні здібностей застосовувати теоретичні знання у практичній діяльності та досягненні визначних успіхів у своїй професійній діяльності.      

Також до вітального слова приєднались куратори гуртка к.е.н., доцент Забчук Галина Михайлівна та к.е.н., доцент Сороківська Зоряна Казимирівна, висловиши подяку учасникам гуртка за організованість, жагу до наукових звершень та відповідальність.       

Усіх учасників дійства було нагороджено іменними грамотами та подяками за активну участь в організації та розвитку діяльності СНГ кафедри банківської справи «Банківський аналітик». 
 У наступному навчальному році у СНГ «Банківський аналітик» відбудуться кадрові зміни: посаду та обов’язки голови студентського наукового гуртка делеговано студентці групи ФБС-22 Ващук Ірині.

Гнатів Ольга висловила вдячність колективу кафедри банківської справи за всебічну підтримку, самовіддачу та педагогічну мудрість,  учасникам гуртка  - за старання, наполегливість, прогресивність ідей та побажала не зупинятися досягнутому, підкорювати бажані вершини.